BenLER - wyposażenie sklepów, piekarni i cukierni 

 

Magazyn Handlowy BENLER

BenLER dostarcza innowacyjnych rozwiązań w zakresie wyposażenia i prowadzenia sklepów oraz gastronomii. Zapewniamy kompleksową obsługę, od wyceny i doboru sprzętu, poprzez stworzenie i realizację projektu, aż po wsparcie techniczne i serwisowe. Wykonujemy szczegółowe projekty, zajmujemy się produkcją wyposażenia do sklepów i gastronomii. Nasz sklep internetowy pozwala również na dobór maszyn, urządzeń i akcesoriów innych producentów. Wykonujemy również demontaże, prace serwisowe i inne usługi dedykowane właścicielom i pracownikom piekarni, cukierni i gastronomii.

 

 

 

 

Projektowanie i otwieranie sklepów i gastronomii


Otwieramy i projektujemy punkty gastronomiczne i sklepy cechujące się nowoczesnym designem. Wykorzystujemy do maksimum potencjał pomieszczeń, przy zachowaniu estetyki odpowiadającej Twojej marce. Stosując materiały wysokiej jakości, profesjonalne oświetlenie, odpowiednio dobierając i projektując dodatki sprawiamy, że Twój lokal będzie wyróżniał się na tle konkurencji. W konsekwencji przekłada się to na lepsze postrzeganie oferowanych przez Ciebie produktów.

 

Zamawiając kompleksową usługę wykonania Twojego punktu, otrzymasz od nas znakomitej jakości wizualizację 3D GRATIS. Pozwoli to we właściwy sposób ocenić zarówno praktyczne, jak i wizualne aspekty projektu. Dokładnie wykonany projekt sklepu lub restauracji wraz z wizualizacją, to oszczędność czasu i pieniędzy.

 

Dbając o najwyższą jakość naszych projektów, stale obserwujemy pojawiające się trendy i chętnie korzystamy z pomocy zewnętrznych architektów. Nasze projekty wykonują osoby kreatywne, dzięki czemu wciąż udoskonalamy nasze usługi. Jeśli jesteś osobą, które z pasją podchodzi do projektowania i potrafisz wykazać się oryginalnymi pomysłami, to zachęcamy do współpracy. Nie boisz się nowych wyzwań i chcesz podzielić się swoimi propozycjami oraz wspólnie z nami realizować ciekawe, prestiżowe projekty? Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i innowacyjne rozwiązania w zakresie projektowania.

 

Wyposażenie sklepów i gastronomii


Dostarczamy sprzęt i urządzenia dla gastronomii zarówno w Polsce, jak i za granicą. W naszej ofercie znajdziesz nowe maszyny, urządzenia i meble od najlepszych producentów, a także bogatą ofertę dobrej jakości sprzętu używanego.

 

Posiadamy szeroki asortyment wyposażenia gastronomii, dostępnego w naszym magazynie oraz sklepie internetowym. Dzięki przyjaznej wyszukiwarce produktów z łatwością znajdziesz interesujący Cię sprzęt oraz wszystkie niezbędne elementy wyposażenia restauracji, cukierni, sklepu lub małej gastronomii. Polegając na naszym doświadczeniu, znajomości rynku i norm higienicznych, jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie przy organizowaniu formalności związanych z inspekcją sanitarną. Nasze urządzenia spełniają normy HACCP.

 

Obok sprzedaży, serwisu i montażu urządzeń, zajmujemy się również projektowaniem technologicznym. Wykonujemy także elementy wyposażenia na zamówienie, dostosowane do Twoich potrzeb.

 

Produkcja wyposażenia do sklepów i gastronomii

 

Firma BenLER to producent wyposażenia do sklepów i gastronomii. Wieloletnie doświadczenie w branży i nabyte przez ten czas umiejętności, pozwalają nam na produkcję wyposażenia do sklepów, piekarni-cukierni, kawiarni, restauracji oraz innych lokali gastronomicznych i obiektów handlowych. Stała obserwacja rynku oraz pojawiających się na nim rozwiązań, umożliwia nam podążanie za najnowszymi trendami i tworzenie nowoczesnych rozwiązań dla Twoich potrzeb. W naszej działalności stawiamy na współpracę z Klientem, aby wspólnie wypracować najbardziej korzystne warianty. Posiadamy odpowiednie narzędzia do produkcji wyposażenia sklepów i gastronomii - korzystając z naszych usług masz pewność, że przygotowana dla Ciebie oferta będzie przygotowana w profesjonalny sposób.

 

Korzystając z usług firmy BenLER masz pewność, że przygotowana oferta będzie odpowiednio zindywidualizowana. Niezwykle ważny jest odpowiedni dobór rodzaju, typu, rozmiarów i innych parametrów mebli, urządzeń i innych produktów do wyposażenia gastronomii. Nie musisz się już martwić brakiem wiedzy na ten temat. Dzięki wnikliwej analizie i szerokiej wiedzy naszych specjalistów, masz możliwość wyboru najwyższej jakości produktów, które będą idealnie pasować do specyfiki Twojego lokalu. Niezależnie od rodzaju lokalu jaki prowadzisz, firma BenLER jako producent wyposażenia gastronomii pomoże Ci dobrać odpowiedni sprzęt.


Serwis i montaż urządzeń gastronomicznych


Zajmujemy się serwisowaniem i montażem sprzętu gastronomicznego. Napraw dokonujemy bezpośrednio u Klienta, a jeśli sytuacja wymaga zabrania urządzenia do naszego warsztatu zapewniamy urządzenia zastępcze. Dzięki temu nie ma zagrożenia wystąpienia przestojów w pracy. Korzystając z posiadanych umiejętności i doświadczenia wykonujemy również usługi relokacji maszyn, zarówno na małą jak i dużą, przemysłową skalę.

 

Posiadamy własną stolarnię, warsztat, studio projektowe i dwa magazyny. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem w branży i pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

 

 

BenLER - wyspoażanie sklepów, projektowanie sklepów