BenLER - producent wyposażenia sklepów i gastronomii

29 czerwca 2016

 

W dzisiejszych czasach nie trzeba już nikogo przekonywać, jak wielkie znaczenie dla powodzenia biznesu w gastronomii ma wyposażenie lokalu. Dotyczy to już nie tylko restauracji i dużych lokali gastronomicznych, w których cała część przeznaczona dla klientów ma wpływ na ich postrzeganie odwiedzanego miejsca. Niezwykle ważne jest także wyposażenie sklepów cukierniczych, piekarniczych i innych placówek handlowych.

 

Firma BenLER zajmuje się produkcją wyposażenia dla piekarni, cukierni i innych lokali gastronomicznych. Korzystając z wiedzy i wieloletniego doświadczenia nabytego w kontaktach z branżą, firma oferuje szeroki zakres wyposażenia dla sklepów i gastronomii. W ofercie znajdują się pojedyncze produkty, a także kompleksowe wyposażenie punktów gastronomicznych.

 

Jednym z głównych obszarów działalności firmy jest produkcja mebli piekarniczych i cukierniczych. Flagowymi produktami są witryna piekarnicza PIANO i regał piekarniczy VIRTUOSO. Są to nowoczesne meble, które mogą być wykonane w kilku standardowych wymiarach lub w wybranym przez klienta rozmiarze. Lada piekarnicza PIANO i regał na pieczywo VIRTUOSO prezentują innowacyjne rozwiązania technologiczne i gwarantują doskonałą ekspozycję chleba, bułek i innych wyrobów piekarniczych i cukierniczych.

 

Korzystając z usług firmy BenLER masz pewność, że przygotowana oferta będzie odpowiednio zindywidualizowana. Niezwykle ważny jest odpowiedni dobór rodzaju, typu, rozmiarów i innych parametrów mebli, urządzeń i innych produktów do wyposażenia gastronomii. Nie musisz się już martwić brakiem wiedzy na ten temat. Dzięki wnikliwej analizie i szerokiej wiedzy naszych specjalistów, masz możliwość wyboru najwyższej jakości produktów, które będą idealnie pasować do specyfiki Twojego lokalu.

 

Jeśli chcesz skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia w branży gastronomicznej, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Niezależnie od rodzaju lokalu jaki prowadzisz, firma BenLER jako producent wyposażenia gastronomii pomoże Ci dobrać odpowiedni sprzęt. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz drobnych przedmiotów i akcesoriów, czy szukasz wielkogabarytowych urządzeń i maszyn, pomożemy Ci wybrać najbardziej korzystne dla Ciebie rozwiązanie. Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu.

BenLER - producent wyposażenia sklepów i gastronomiiBenLER - producent wyposażenia sklepów i gastronomiiBenLER - producent wyposażenia sklepów i gastronomiiBenLER - producent wyposażenia sklepów i gastronomiiBenLER - producent wyposażenia sklepów i gastronomiiBenLER - producent wyposażenia sklepów i gastronomii