Meble nierdzewne na wymiar

Profesjonalne lokale gastronomiczne wyposaża się w meble najwyższej jakości. Mając na uwadze trudne warunki pracy oraz relatywną dużą wilgotność powietrza w kuchni, do wyprodukowania szafek, stołów czy ławek kuchennych wykorzystuje się stal nierdzewną, której niewątpliwą zaletą jest trwałość oraz odporność na korozję. Takie meble, aby mogły być dopuszczone do użytku w profesjonalnych kuchniach, muszą także posiadać certyfikat wskazujący na bezpieczeństwo ich stosowania w kontakcie z produktami spożywczymi. Wykorzystanie nowoczesnych technologii produkcji umożliwia zakup kompleksowego wyposażenia kuchni w przystępnej cenie.

 

Oferta naszego sklepu

Asortyment sklepu Benler cechuje bogaty wybór różnych mebli kuchennych, zarówno gotowych już do sprzedaży, jak i wykonywanych na indywidualne zamówienie. Można u nas kupić m.in. różnego rodzaju stoliki, szafy i szafki stojące oraz wiszące, a także apteczki, zestawy szatniowe, ławkowieszaki (w tym wersje ze skrytkami) oraz bloki szuflad na dokumenty. W zależności od rodzaju zakupionego mebla i jego wielkości wysyłamy go do klienta albo w całości, albo w częściach przeznaczonych do samodzielnego montażu. Większość mebli dostępna jest w trzech liniach – standard, standard plus+ oraz standard plus++. Przedstawione modele różnią się między sobą oferowanymi możliwościami (np. stoły robocze z linii standard plus++ wyposażono w blaty, które można przestawiać względem podstawy zarówno w modelach centralnych, jak i przyściennych). Z kolei stoły ze zlewami reprezentujące linie standard plus zaopatrzone są w różne dodatkowe elementy, takie jak komora z sitkiem i rurą przelewową, otaczająca ją maskownica, a także otwór pod baterię. Wybór mebli z wyższych linii standard pomimo ich nieco wyższej ceny stanowi dobrą inwestycję na długie lata dla właścicieli profesjonalnych kuchni.

 

Zalety mebli nierdzewnych na zamówienie

Zakup mebli nierdzewnych na zamówienie w naszym sklepie wiąże się z szeregiem korzyści dla restauratorów. Ich unikatowa konstrukcja oraz idealnie gładka powierzchnia blatów sprzyjają zachowaniu najwyższych standardów higienicznych. Na ogół są to modele łatwe w czyszczeniu oraz odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne (np. zarysowania). W praktyce oznacza to, że nawet po wieloletnim użytkowaniu będą się one prezentować jak nowe. Stal wykorzystana do produkcji mebli zachowuje swój kształt nawet przy długo utrzymującej się wysokiej temperaturze otoczenia. Prosta, geometryczna budowa mebli sprzyja ich łatwemu dopasowaniu do ogólnej aranżacji pomieszczenia.

Jeśli dana osoba zdecyduje się na indywidualne zamówienie wyposażenia meblowego do swojego lokalu gastronomicznego, może liczyć na w pełni profesjonalne oraz indywidualne podejście osób odpowiedzialnych w naszym sklepie za realizację zlecenia. Bierzemy pod uwagę życzenia klientów odnośnie wymiarów projektowanych mebli oraz ewentualnego wyposażenia ich w dodatkowe funkcjonalności. W szczególności zwracamy uwagę na to, aby przygotowane przez nas stoły, szafy czy ławki cechował ergonomiczny kształt, umożliwiający ich umieszczenie w takim miejscu, gdzie nie będzie on utrudniał pracownikom kuchni swobodnego poruszania się po niej.

W procesie produkcji naszych mebli wykorzystujemy proekologiczne rozwiązania. W transporcie wykorzystujemy trwałe opakowania chroniące przewożony towar przed uszkodzeniem. Produkty zabezpieczone są folią typu stretch, która w odróżnieniu od folii technicznej nie maskuje ewentualnych wad produktu pod klejem. W zależności od modelu zamieszcza się jej jedną lub dwie warstwy na powierzchni mebla.