BenLER - wyposażenie sklepów, piekarni i cukierni 

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania na wyposażenie sklepów oraz gastronomii. Proponujemy wysokiej jakości urządzenia oraz profesjonalne meble, które zwiększają funkcjonalność pomieszczeń. Oferowane przez nas rozwiązania zwiększają także estetykę pomieszczeń z uwagi na swój ciekawy, przemyślany design.

Posiadamy rozbudowaną i zróżnicowaną ofertę, która umożliwia wybór produktów pod kątem indywidualnych potrzeb. Dysponujemy rozwiązaniami, które powstają na bazie najlepszych materiałów oraz nowoczesnych technologii. Aby zapewnić najlepsze jakościowo rozwiązania na wyposażenie gastronomii oraz sklepów piekarniczych i cukierniczych, pozyskujemy komponenty znanych i cenionych marek z całego świata.

Dbamy o stałą aktualizację naszego asortymentu. Wprowadzamy nowe oraz używane sprzęty i meble na wyposażenie gastronomii i sklepów. Troszczymy się o rozwój firmy również poprzez rozbudowę infrastruktury. Obecnie dysponujemy dwoma pokaźnymi magazynami w Szczecinie i Przecławiu. Uruchomiliśmy także sklep internetowy, zapewniając łatwiejszy dostęp do oferty. Prowadzimy serwis maszyn i urządzeń gastronomicznych na obszarze miasta Szczecin oraz całego województwa zachodniopomorskiego

Firma BenLER jest producentem wyposażenia dla piekarni, cukierni i innych lokali gastronomicznych. Korzystając z wiedzy i wieloletniego doświadczenia nabytego w kontaktach z branżą, firma oferuje szeroki zakres wyposażenia dla sklepów i gastronomii. W ofercie znajdują się pojedyncze produkty, a także kompleksowe wyposażenie punktów gastronomicznych.

Wyposażeniecukierni & piekarni
Wyposażeniecukierni & piekarni

Jako jedna z nielicznych firm na rynku polskim dostarczamy kompletne rozwiązania dla cukierni i piekarni. Produkowane przez nas urządzenia są efektem długoletniej współpracy z rynkiem niemieckim.

Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie gastronomii

Proponujemy duży wybór profesjonalnych urządzeń gastronomicznych. Doradzamy, planujemy i kompleksowo wyposażamy sklepy, restauracje, pizzerie, kawiarnie, bary, itp.

Lady cukiernicze
Lady cukiernicze

Estetyczne witryny cukiernicze umożliwiają zaprezentowanie słodkości w sposób zachęcający do zakupu i skosztowania. Stanowią element wyposażenia cukierni, podnosząc ich estetykę i funkcjonalność.

Lady chłodnicze
Lady chłodnicze

Energooszczędne witryny chłodnicze zapewniają zachowanie świeżości produktów spożywczych w punktach szybkiej obsługi. W asortymencie dostępne są najlepsze modele o ciekawym designie.

Maszyny piekarnicze
Maszyny piekarnicze

Specjalistyczne maszyny piekarnicze pozwalają na automatyzację wielu procesów produkcji wypieków. Wśród oferowanych rozwiązań dostępne są sprzęty przeznaczone do różnych czynności.

Sklepy cukiernicze i piekarnicze
Sklepy cukiernicze i piekarnicze

Nowoczesny sprzęt i meble na wyposażenie piekarni pozwalają zwiększyć funkcjonalność zakładu wytwórczego. W ofercie posiadamy wysokiej jakości sprzęt od uznanych w branży producentów.

Lady sklepowe
Lady sklepowe

Bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów wyposażenia wszelkich punktów handlowych - lady sklepowe. Eleganckie i solidne konstrukcje perfekcyjnie prezentujące oferowane produkty cukiernicze, wyroby piekarskie, wędliny, mięsa czy nabiał.

Wyposażenie sklepów
Wyposażenie sklepów

Oferta dla przedsiębiorców ze Szczecina i okolic. Profesjonalne wyposażenie sklepów, punktów sprzedaży, piekarń i cukierni. Elegancja, funkcjonalność, trwałość i nowoczesność to najważniejsze atuty naszych produktów.