BenLER - wyposażenie sklepów, piekarni i cukierni 

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania na wyposażenie sklepów oraz gastronomii. Proponujemy wysokiej jakości urządzenia oraz profesjonalne meble, które zwiększają funkcjonalność pomieszczeń. Oferowane przez nas rozwiązania zwiększają także estetykę pomieszczeń z uwagi na swój ciekawy, przemyślany design.

Posiadamy rozbudowaną i zróżnicowaną ofertę, która umożliwia wybór produktów pod kątem indywidualnych potrzeb. Dysponujemy rozwiązaniami, które powstają na bazie najlepszych materiałów oraz nowoczesnych technologii. Aby zapewnić najlepsze jakościowo rozwiązania na wyposażenie gastronomii oraz sklepów piekarniczych i cukierniczych, pozyskujemy komponenty znanych i cenionych marek z całego świata.

Dbamy o stałą aktualizację naszego asortymentu. Wprowadzamy nowe oraz używane sprzęty i meble na wyposażenie gastronomii i sklepów. Troszczymy się o rozwój firmy również poprzez rozbudowę infrastruktury. Obecnie dysponujemy dwoma pokaźnymi magazynami w Szczecinie i Przecławiu. Uruchomiliśmy także sklep internetowy, zapewniając łatwiejszy dostęp do oferty. Prowadzimy serwis maszyn i urządzeń gastronomicznych na obszarze miasta Szczecin oraz całego województwa zachodniopomorskiego

Firma BenLER jest producentem wyposażenia dla piekarni, cukierni i innych lokali gastronomicznych. Korzystając z wiedzy i wieloletniego doświadczenia nabytego w kontaktach z branżą, firma oferuje szeroki zakres wyposażenia dla sklepów i gastronomii. W ofercie znajdują się pojedyncze produkty, a także kompleksowe wyposażenie punktów gastronomicznych.

Wyposażeniecukierni & piekarni
Wyposażeniecukierni & piekarni
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie gastronomii
Lady cukiernicze
Lady cukiernicze
Lady chłodnicze
Lady chłodnicze
Maszyny piekarnicze
Maszyny piekarnicze
Sklepy cukiernicze i piekarnicze
Sklepy cukiernicze i piekarnicze
Lady sklepowe
Lady sklepowe
Wyposażenie sklepów
Wyposażenie sklepów