Projekt i wyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - Ozorków

Dla naszego klienta, piekarni-cukierni Ozdowscy w Ozorkowie, wykonaliśmy projekt i wyposażyliśmy sklep piekarniczo-cukierniczy. Jest to jeden z wielu przykładów inwestycji, którą zrealizowaliśmy od początku do końca. Rozpoczęliśmy od wstępnego projektu, kończąc na wyposażeniu sklepu w odpowiednie meble i urządzenia.

Na pierwszy rzut oka widać, że w lokalu została wygospodarowana spora przestrzeń dla Klientów. Wyznaczono miejsca, gdzie mogą oni usiąść przy stoliku. Charakterystyczne dla tego lokalu jest także spora ilość miejsca, dzięki czemu goście sklepu mogą swobodnie się przemieszczać, nie tworząc niepotrzebnego tłoku.

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia piekarni-cukierni, jest wybór odpowiednich urządzeń. W piekarni-cukierni Ozdowscy zastosowano eleganckie, przeszklone ze wszystkich stron witryny cukiernicze. Gwarantują one doskonałą widoczność eksponowanych ciast, tortów i innych wyrobów cukierniczych. Nieco głębiej, widoczne są regały piekarnicze, które dzięki swojej wysokości, odpowiednio prezentują bułki, chleb i inne pieczywo. Zarówno produkty spożywcze, jak i pozostała część sklepu jest bardzo dobrze oświetlona.

Dbając o każdy detal, nie zapomnieliśmy o elementach dekoracyjnych. Na jednej ze ścian umieszczono tablicę z estetycznymi grafikami, tematycznie nawiązującymi do charakterystyki sklepu. W drugiej części sklepu znajduje się tablica z aktualnymi promocjami. Odnowione zostało także wejście do sklepu, zastosowano między innymi duży, wyraźny napis z nazwą placówki.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej realizacji. W załączniku znajduje się prezentacja, która przedstawia zestawienie wyglądu sklepu przed i po modernizacji.

Projekt i wyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - OzorkówProjekt i wyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - OzorkówProjekt i wyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - OzorkówProjekt i wyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - OzorkówProjekt i wyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - OzorkówProjekt i wyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - OzorkówProjekt i wyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - OzorkówProjekt i wyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - OzorkówProjekt i wyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - OzorkówProjekt i wyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - OzorkówProjekt i wyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - OzorkówProjekt i wyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - Ozorków