17 Schodów Cocktail Bar - Szczecin, ul. Targ Rybny

 

Z wielką radością prezentujemy Wam kolejny lokal, który mieliśmy okazję i przyjemność współtworzyć. Jest to 17 Schodów Cocktail Bar, który znajduje się w Szczecinie na ul. Targ Rybny 1. Już sama lokalizacja na szczecińskim Podzamczu jest dużym atutem tego miejsca. My z kolei dołożyliśmy starań, aby wnętrze prezentowało się efektownie i zachwycało odwiedzających gości.

 

Naszym zadaniem było stworzenie wyjątkowego lokalu na mapie Szczecina. Aby to osiągnąć, wykorzystaliśmy naszą wiedzę i doświadczenie przy realizacji podobnych lokali. Dużą uwagę zwróciliśmy na dobór mebli. Zaprojektowaliśmy i wyposażyliśmy lokal w eleganckie meble, doskonale pasujące do charakteru lokalu - zarówno tradycyjne hokery znajdujące się tuż przy ladzie barowej, jak i sofy i stoliki w głębi lokalu.

 

Najważniejszym punktem tego lokalu jest 8-metrowy, podświetlany bar. Zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest to miejsce, zadbaliśmy w tym temacie o każdy szczegół. Dzięki temu, bar nie tylko elegancko się prezentuje, ale również idealnie współgra z resztą lokalu. Warto zwrócić również uwagę na rodzaj oświetlenia w lokalu - na osobne opowiadanie zasługuje stylowy żyrandol znajdujący się przy wejściu, natomiast w pozostałej części wnętrza oświetlenie jest stonowane.

 

Dla gości zostały przygotowane stoliki 2-4 osobowe, a także loże modułowe dla większych grup osób. Łącznie lokal jest w stanie przyjąć jednocześnie aż 70 gości. Dostępna jest również elegancko położona i wykonana loża kominkowa.

 

Uzyskany efekt końcowy to doskonała współpraca - precyzyjnie wykonany i zaplanowany projekt, dobór właściwego wyposażenia i wykonanie prac budowlanych. Wspólnie z naszym partnerem stworzyliśmy unikalny lokal, w którym zachwycać się można nie tylko smakiem oferowanych trunków, ale również przemyślanym układem wnętrza, stylowymi meblami czy eleganckimi elementami dekoracyjnymi.

 

Więcej o tym lokalu możesz przeczytać w osobnym artykule. Zachęcamy Cię również do zapoznania się z naszymi pozostałymi realizacjami, a także z naszą działalnością Benler Design.

17 Schodów Cocktail Bar - Szczecin, ul. Targ Rybny17 Schodów Cocktail Bar - Szczecin, ul. Targ Rybny17 Schodów Cocktail Bar - Szczecin, ul. Targ Rybny17 Schodów Cocktail Bar - Szczecin, ul. Targ Rybny17 Schodów Cocktail Bar - Szczecin, ul. Targ Rybny17 Schodów Cocktail Bar - Szczecin, ul. Targ Rybny17 Schodów Cocktail Bar - Szczecin, ul. Targ Rybny17 Schodów Cocktail Bar - Szczecin, ul. Targ Rybny17 Schodów Cocktail Bar - Szczecin, ul. Targ Rybny