Płuczki i myjki do gałkownic do lodów

Produktów: 23

W każdym lokalu gastronomicznym główną rolę odgrywa profesjonalne wyposażenie. Bez względu na to, czy kompletuje się sprzęt dolodziarni, kawiarni czy cukierni, rozsądny dobór urządzeń oraz akcesoriów to podstawa poprawnego funkcjonowania. O zakupione przedmioty należy jednak dbać, aby na przestrzeni lat dobrze spełniały swoje funkcje. Optymalna pielęgnacja oraz konserwacja zaczynają się w momencie starannego mycia. Płuczki do gałkownic stanowią element wyposażenia, który pozwala utrzymać w czystości podstawowe przyrządy do nakładania porcji lodów. Dysponujemy wieloma propozycjami od renomowanych producentów. Odróżniają się sposobem montażu, a także wielkością, ale wszystkie modele łączy nienaganna solidność i użyteczność. Wybór konkretnej myjki do gałkownic determinuje szereg czynników, takich jak realne zapotrzebowanie, indywidualne preferencje czy też potrzeby. Oferujemy dostęp do szerokiego spektrum produktów, aby każdy mógł wybrać ten, który pomoże w codziennym prowadzeniu biznesu.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie
Kran model 20-1
Kran model 20-1

560,03 zł589,51 zł

Oszczędzasz 5%

Dostarczamy w 6-8 dni

Funkcjonalne myjki do gałkownic

Praktyczne płuczki pozwalają utrzymać w czystości gałkownice do lodów. Należą one do podstawowego wyposażenia każdego lokalu serwującego tego rodzaju przysmak. Umożliwiają również efektywną pielęgnację innych akcesoriów do lodów, takich jak porcjonery lub miarki na posypki czy dodatki do deserów. Zakup myjki do gałkownic to wydatek, który Cię nie ominie, jeżeli chcesz, aby Twój sprzęt zawsze był nienagannie czysty i schludny.

Podstawowym parametrem płuczek do gałkownic jest sposób montażu. Wyróżnia się modele:

  • ścienne,
  • nastawne,
  • wiszące.

Każde z wymienionych rozwiązań ma swoje zalety, a ich ewentualny wybór warunkują kwestie indywidualne lub specyfika lokalu. Myjki najczęściej są produkowane ze stali nierdzewnej. Jest to bowiem materiał wykazujący właściwości antykorozyjne i odznaczający się wytrzymałością. Zwykle płuczki do gastronomii są stosunkowo niewielkie, a kompaktowe rozmiary w najmniejszym stopniu nie wpływają negatywnie na ich funkcjonalność. Co więcej, mały rozmiar umożliwia łatwe znalezienie dla nich miejsca pośród wyposażenia lodziarni i wszelkich urządzeń oraz maszyn. Komory różnią się wymiarami, ale niekiedy również kształtem. Nasz asortyment obejmuje okrągłe myjki do gałkownic, a także zbliżone kształtem do prostokąta. Dużą popularnością cieszą się mobilne stacje do czyszczenia. Dwa moduły w postaci płuczki oraz zlewu kształtują praktyczność urządzeń. Niejednokrotnie oferują w komplecie:

  • kanistry na brudną i czystą wodę,
  • pojemnik na papier,
  • dozownik na mydło,
  • kosz na śmieci,
  • pompę elektryczną.

Sprzęt ułatwiający dbanie o czystość akcesoriów do lodziarni

Klasyczne myjki do gałkownic funkcjonują jako pewnego rodzaju zbiorniki na wodę. Choć nie sposób odmówić im praktycznego charakteru, liczba ich zastosowań jest w pewien sposób ograniczona. Nasz asortyment obejmuje jednak wiele innych propozycji, które wyposażono w dodatkowe udogodnienia. Płuczki z natryskiem oraz kranem umożliwiają podłączenie do bieżącej wody. Wówczas mycie jest jeszcze bardziej efektowne i szybkie. Myjki do gałkownic wzbogaca się także o suszarki. Stanowią one gwarancję, że drobinki wody nie dostają się do kuwety na lody podczas nakładania porcji klientowi.

Wiele płuczek do gałkownic cechuje się modułowym charakterem. Można zatem uzupełniać je o dodatkowe wyposażenie według własnych potrzeb. W prezentowanej kategorii znajdują się elementy, takie jak wylot wody, suszarka do płuczki, natrysk oraz kran. Decydując się na ich zakup, możliwe jest dodanie swojej myjce nowych funkcji, zwiększając jej przydatność w lokalu gastronomicznym.

Oferta naszego sklepu internetowego jest skierowana głównie do osób zarządzających lokalami gastronomicznymi. Produkty z asortymentu pochodzą od sprawdzonych i renomowanych firm, których doświadczenie w tej branży sięga nawet kilkudziesięciu lat. Dzięki temu gwarantujemy dostęp do wielu propozycji najwyższej jakości. W każdej kategorii widnieją jedynie przedmioty, które ułatwią prowadzenie działalności. Płuczki do gałkownic i inne elementy wyposażenia lodziarni, kawiarni bądź cukierni sprawdzają się doskonale, usprawniając codzienną pracę i wykonywanie obowiązków.