Zmywarki gastronomiczne

Produktów: 71

Posiadając restaurację czy kawiarnię nie sposób dbać o czystość naczyń, myjąc je wyłącznie ręcznie, dlatego niezbędny jest zakup takich urządzeń, jak zmywarki gastronomiczne. To wysokiej klasy sprzęt, który sprawdzi się w każdej profesjonalnej kuchni. Dobrej jakości zmywarka gastronomiczna, którą zamówisz za pośrednictwem naszej strony internetowej, zagwarantuje Ci skuteczne i szybkie zmywanie oraz wyparzanie dużej ilości naczyń kuchennych. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twój lokal restauracyjny posiadał odpowiednie zaplecze sprzętowe, to warto, byś skorzystał z naszej oferty i zamówił nowoczesną zmywarkę gastronomiczną, dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Posiadanie tego rodzaju zmywarki, znacznie ułatwia funkcjonowanie profesjonalnej kuchni i zapewnia idealną czystość naczyń oraz akcesoriów kuchennych.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Lista produktów w kategorii "Zmywarki gastronomiczne"

Zmywarka E500 LPR
Zmywarka E500 LPR

7 949,92 zł9 034,00 zł

Oszczędzasz 12%

Chwilowo niedostępny

Nowoczesne zmywarki gastronomiczne – sposób na perfekcyjnie czyste naczynia kuchenne

Jeśli pragniesz, by zaplecze kuchenne Twojego lokalu restauracyjnego działało sprawnie, poznaj ofertę naszego sklepu i zamów nowoczesne zmywarki gastronomiczne – sposób na idealnie czyste naczynia kuchenne. Polecane przez nas zmywarki gastronomiczne zapewniają wysoki komfort i bezpieczeństwo obsługi, a także znacznie usprawniają funkcjonowanie każdej kuchni. To profesjonalne urządzenia, które wykonane są z najwyższej jakości komponentów, dzięki czemu gwarantują niezawodność swojego działania. W naszej ofercie handlowej znajdziesz zmywarki gastronomiczne renomowanych producentów, które, nie tylko dokładnie myją naczynia, ale również posiadają funkcję ich wyparzania. Dzięki temu, wszystkie używane w Twoim lokalu gastronomicznym naczynia kuchenne, będą nieskazitelnie czyste. Rekomendowane przez nas zmywarki, są dostępne w naszym sklepie w różnych rodzajach, co pozwala na ich dostosowanie do preferencji każdego restauratora.

Wydajne zmywarki gastronomiczne do lokali restauracyjnych

Wybierając wydajne zmywarki gastronomiczne do lokalirestauracyjnych, możesz ograniczyć lub zrezygnować z zatrudniania dodatkowych osób, zajmujących się obsługą zmywaka. Oferowane przez nas zmywarki różnią się od siebie wielkością, parametrami technicznymi, a także rodzajem mytych przez nie naczyń kuchennych. W naszym zróżnicowanym asortymencie produktowym znajdziesz między innymi:

 • zmywarki do szkła,
 • zmywarki do naczyń stołowych,
 • zmywarki kapturowe,
 • zmywarki podblatowe,
 • zmywarki uniwersalne z dozownikiem płynu myjącego,
 • zmywarki do szkła z koszem,
 • zmywarki do naczyń stołowych z pompą spustową,
 • zmywarki uniwersalne elektroniczne,
 • zmywarki przelotowe,
 • zmywarki do filiżanek,
 • zmywarki do naczyń sterowane elektromechanicznie,
 • zmywarki do garnków i tac,
 • zmywarki sterowane manualnie,
 • zmywarki kapturowe z dozownikiem płynu myjącego.

Posiadamy także akcesoria do zmywarek w postaci podstaw czy dozowników płynu myjącego.

Skorzystaj z naszej oferty i zamów funkcjonalne zmywarki gastronomiczne renomowanych producentów

W naszej ofercie znajdziesz zmywarki gastronomiczne, które mogą być wyposażone w dodatkowe funkcje w postaci pompy wspomagającej płukanie czy dozownika płynu do mycia. Wybór odpowiedniego programu myjącego w zmywarce, umożliwia szybsze podgrzanie wody, a także krótszy cykl pracy, dostosowany do konkretnego rodzaju naczyń kuchennych, poddanych procesowi czyszczenia. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem markowego urządzenia, jakim jest zmywarka gastronomiczna, to zróżnicowana oferta naszego sklepu internetowego powinna Cię szczególnie zainteresować. Wszystkie, polecane przez nas zmywarki, to sprzęty wykonane z najlepszej jakości stali nierdzewnej o bardzo wysokiej trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania lub wgniecenia. Dzięki temu możesz przez wiele lat użytkować wybrany przez Ciebie w naszym sklepie, model tego urządzenia, bez ryzyka powstania na jego powierzchni widocznych defektów.