Szpatułki do nakładania lodów

Produktów: 5

Każdego dnia należy rzetelnie pracować i dokładać wszelkich starań, aby goście lokalu byli zadowoleni z wizyty, a także obsługi. Warto w tym kontekście rozważyć zakup profesjonalnego wyposażenia lodziarni. Pierwsze skrzypce grają w niej wielofunkcyjne maszyny, konserwatory czy kuwety, ale nie sposób zapomnieć o akcesoriach, które również odgrywają istotne role w codziennej działalności. Do tej grupy bezwzględnie należą szpatułki do lodów. Ich funkcjonalność jest niepodważalna, a cena stosunkowo niewielka. Lodziarnia to miejsce, do którego w okresie letnim chętnie przychodzi wielu ludzi spragnionych ochłody. Jest niejako oazą zapewniającą ukojenie podczas uciążliwych upałów, oferując szerokie spektrum zimnych deserów czy mrożonych napojów. Sukces tego rodzaju lokalu gastronomicznego nie jest zwykle związany z lokalizacją, co niejako potwierdza ich popularność zarówno w małych oraz dużych miastach, jak i kurortach turystycznych. Warto jednak pamiętać o tym, że sam produkt nie stanowi gwarancji wysokich obrotów i zysków. Sprawdź, jakie akcesoria do lodziarni dla Ciebie przygotowaliśmy.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Porcjoner, szpatułka i inne akcesoria do lodziarni

Podczas ciepłych miesięcy lody cieszą się dużym zainteresowaniem. W związku z tym do swojej oferty włączają je często kawiarnie, cukiernie, a także restauracje. Trend ten potwierdza jednoznacznie, że praktyczna szpatułka do lodów okazuje się przydatna w szerokim spektrum obiektów gastronomicznych. Jest jednocześnie tania, więc nie ma żadnych przeciwwskazań, aby zdecydować się na jej zakup. Wybór modelu sygnowanego renomowaną marką stanowi jednocześnie gwarancję wieloletniej użyteczności, co podkreśla dodatkowo atrakcyjność tej niewielkiej inwestycji.

 

Idei o sprzedaży lodów w swoim lokalu powinna od początku towarzyszyć myśl o zakupie odpowiedniego wyposażenia. Wymaganą podstawą jest oczywiście maszyna do lodówwłoskich lub tradycyjnych. Szerokie spektrum urządzeń pozwala rozpocząć samodzielną produkcję tych przysmaków. Następnie trzeba zadbać o odpowiednie miejsce do ich higienicznego przechowywania. Konserwator wypełniony kuwetami do lodów przeznaczonymi na różnorodne smaki nie tylko gwarantuje zaaranżowanie dla nich optymalnej przestrzeni, ale także estetyczną ekspozycję. Umieszczenie porcji w wafelku lub kubeczku jest natomiast możliwe dzięki szpatułkom do lodów. W prezentowanej kategorii znajduje się wiele zróżnicowanych modeli. Bezwzględnie każdy z nich odznacza się jednak solidnością przystosowaną do gastronomicznej intensywności, a także ergonomicznością. Asortyment uwzględnia tylko praktyczneszpatułki do lodów od sprawdzonych i znanych producentów. Wybierz zatem propozycję, która najlepiej sprawdzi się w Twojej lodziarni, cukierni czy kawiarni i ciesz się wysokiej jakości akcesorium do lodów, które nigdy Cię nie zawiedzie.

Produkty do nakładania lodów

Choć wszystkie produkty do nakładania lodów spełniają tę samą funkcję, niekiedy znacząco się od siebie różnią. Szpatułki do porcjowania najczęściej produkuje się z aluminium lub stali nierdzewnej. To najpopularniejsze materiały gwarantujące:

  • trwałość,
  • komfort użytkowania,
  • długą żywotność,
  • zdatność do kontaktu z żywnością.

Łatwo także utrzymać je w czystości oraz konserwować. Zdarza się, że uzupełniają je elementy z wytrzymałego tworzywa sztucznego (rączka). Niektóre modele mają zaokrągloną łopatkę, a kształt innych jest zbliżony do prostokąta. Poszczególne propozycje renomowanych firm są dostępne w szerokim spektrum rozmiarów. Wielkością różnią się zarówno uchwyty, jak i same łyżki.

 

Wśród akcesoriów do nakładania lodów wyróżnia się porcjoner. Z jego pomocą każdorazowe sięgnięcie do kuwety skutkuje wyjęciem niemal identycznej porcji. Producenci często wzbogacają je o mechanizmy, dzięki którym gałki lodów prezentują się estetycznie i bezproblemowo odchodzą od łyżki.

 

Oferujemy wiele wyrobów o praktycznym charakterze. Korzystanie z nich ułatwia realizowanie codziennych obowiązków w lodziarni lub innym lokalu. Szpatułki do lodów pozwalają szybko nakładać porcje, a także w estetyczny sposób wyrównać je, gdy już wylądują w wafelku lub kubeczku. Czuwanie nad satysfakcją gości wymaga dopilnowania wszystkich detali. Pamiętaj o nich i wybierz najlepsze akcesoria do lodów.