Tace i półmiski

Produktów: 6

Gustowne tace i półmiski pozwolą Ci na wyeksponowanie w Twojej restauracji czy kawiarni, konkretnych produktów w postaci owoców, warzyw, wyrobów piekarniczych czy cukierniczych. Jeśli zależy Ci na efektownym serwowaniu potraw, możesz wybrać z naszej oferty półmiski bufetowe, jak również tace poliestrowe. Jeśli zaś jesteś właścicielem firmy cateringowej, która obsługuje eventy oraz przyjęcia okolicznościowe, z pewnością przydadzą Ci się tace bankietowe, w różnych kształtach i o wielu średnicach do wyboru. Możesz na nich umieścić owoce morza, a także przekąski, minikanapki czy koreczki koktajlowe. Polecane przez nas tace i półmiski można wykorzystać również do obsługi przyjęć okolicznościowych i stworzenia „szwedzkiego stołu”. Oferowane przez nas tace z przeźroczystymi pokrywami, nie tylko efektownie zaprezentują produkty spożywcze, ale różnie zapobiegną ich wysychaniu. W naszym asortymencie znajdziesz także funkcjonalne miseczki do chleba, które można wykorzystać, zarówno do serowania pieczywa, jak również do stworzenia tak zwanych „czekadełek”, które umilą oczekiwanie na zamówione przez gości dania główne.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Za pośrednictwem naszego sklepu zamówisz tace i półmiski w wersji klasycznej, jak również takie, które posiadają ozdobny, wytłaczany wzór, podwyższający ich walory estetyczne. W naszym zróżnicowanym asortymencie produktowym znajdziesz takie produkty, jak:

  • tace z pokrywą - okrągłe zestaw,
  • półmiski bufetowe z melaminy,
  • tace bankietowe,
  • półmiski bufetowe z melaminy,
  • miseczki na chleb,
  • tace poliestrowe,
  • taca do serwowania.

Wytrzymałe i estetyczne tace i półmiski – ozdoba Twojej restauracji

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze gości na bankiecie czy też w Twoim lokalu gastronomicznym lub kawiarni, to koniecznie zdecyduj się na piękne i łatwe do czyszczenia tace i półmiski.  To wyroby wykonane z doskonałej jakości materiałów, takich jak lekka i odporna na uszkodzenia melanina, a także stal nierdzewna, wysoko polerowana. Niektóre z oferowanych przez nas tac i półmisków nadają się do mycia w zmywarkach gastronomicznych.