Regały sklepowe – metalowe, drewniane

Produktów: 14

Chciałbyś we właściwy sposób zaprezentować swoje produkty klientom? Regały sklepowe pozwalają na efektowne wyeksponowanie warzyw, owoców i innycvh produktów spożywczych w sklepie spożywczym czy supermarkecie. Są one istotnym elementem wyposażenia gastronomiisklepów spożywczychpiekarni i cukierniRegały sklepowe mają zastosowanie nie tylko funkcjonalne, ale także poprawiają estetykę i ogólny wygląd wnętrza sklepu. Prezentujemy wiele modeli regałów warzywnych, dzięki czemu wybierzesz najbardziej odpowiedni model dla swoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Odpowiednia ekspozycja towarów to temat, którego zdecydowanie nie należy traktować po macoszemu. Wpływa ona między innymi na decyzje zakupowe konsumentów, powodując tym samym wzrost sprzedaży. Merchandising to gałąź marketingu omawiająca dogłębnie szerokie spektrum technik, chwytów czy zależności odpowiadających za zachęcenie do zakupów w ramach aranżacji lokalu. Zgłębianie tajników z tego obszaru zdecydowanie należy jednak poprzedzić skompletowaniem odpowiedniego wyposażenia sklepu spożywczego, marketu, cukierni, piekarni lub innego obiektu handlowego. To właśnie regały sklepowe, ich wielkość, materiał, z którego je wykonano, czy też rozmieszczenie stanowią bazę w każdej działalności tego rodzaju. Jeśli chcesz zaprezentować swoim klientom produkty z jak najlepszej strony, zachęcając ich tym samym do powędrowania z nimi do kasy, powinieneś wybrać wysokojakościowe meble sklepowe i akcesoria do ekspozycji. W asortymencie naszego sklepu widnieją wyłącznie modele sygnowane markami o ogólnoświatowej renomie. Dzięki starannej selekcji dostawców możemy zagwarantować nie tylko bogaty wybór najlepszych regałów sklepowych, ale także satysfakcję z ich zakupu.

Solidne regały sklepowe drewniane, metalowe i modułowe

Meble sklepowe stanowią część aranżacji wnętrza, dzięki której możliwe jest prezentowanie towarów. Znajdują swoje zastosowanie w cukierniach i piekarniach, marketach, małych sklepach, a także lokalach gastronomicznych. Umożliwiają jednak nie tylko ekspozycję produktów przeznaczonych na sprzedaż, ale także ich segregację czy przechowywanie. Wybierając konkretne rozwiązania, warto zwrócić uwagę na ich solidność oraz wytrzymałość, a także design. Kształtują bowiem ogólną estetykę i wygląd sklepu. W naszym asortymencie widnieją modele łączące w sobie walory funkcjonalne z nienagannym wzornictwem, więc z pewnością znajdziesz niezawodne regały sklepowe skrojone pod potrzeby Twojego biznesu.

 

Bez względu na to, czym handlujesz, musisz dobrze to wyeksponować. Służą do tego specjalistyczne meble, które można dostosować do specyfiki swojej działalności. Regały sklepowe spożywcze sprzyjają przechowywaniu warzyw, owoców i innych produktów przeznaczonych do jedzenia. Pomagają rozsądnie gospodarować dostępną przestrzenią, gdyż często są jednocześnie regałami sklepowymi modułowymi. Można łączyć je w ciągi, tworząc konstrukcję o konkretnej wielkości i kształcie. Co więcej, dostawienie kolejnych półek nie jest w żadnym stopniu problematyczne. Wyspy warzywne często są wyposażone w praktyczne kółka, dzięki którym łatwo zmienia się ich lokalizację.

Jakie parametry mebli do sklepu są szczególnie ważne?

Spośród istotnych parametrów tego typu mebli do sklepu należy wyróżnić także materiał, z którego je wykonano. W marketach najczęściej można spotkać solidne regały sklepowe metalowe gwarantujące niezawodność. Wymiary, liczba poziomów ekspozycji, wysokość konstrukcji czy też kąt nachylenia półek lub koszy to cechy pozwalające dopasować model do konkretnych zastosowań. W przypadku regałów sklepowych drewnianych warto docenić również staranność wykonania i schludny design. Najwyższa jakość zastosowanych w produkcji materiałów zapewnia, że model będzie służył przez wiele lat.

 

Sprzedający regały sklepowe producent chce, aby jego wyroby zachęcały do podejmowania zakupowych decyzji. Oferujemy wyłącznie produkty sprawdzonych firm, więc możesz mieć pewność, że się nimi nie zawiedziesz, a one perfekcyjnie spełnią swoją funkcję.