Gałkownice do lodów

Produktów: 27

Cukiernia, kawiarnia oraz inne lokale gastronomiczne, które mają w swojej ofercie lody gałkowe, przyciągają w okresie letnim tłumy gości. Mrożone desery dają pewnego rodzaju ukojenie, gdy wysokie temperatury są szczególnie uciążliwe. Do prowadzenia tego rodzaju działalności niezbędna jest empatia, systematyczność, a także zdolność do ciężkiej pracy. Warto jednak pamiętać, że wiele rzeczy ułatwia, a w innych sprawach wyręcza, wysokiej jakości wyposażenie lodziarni, takie jak gałkownice do lodów. Urządzenia elektroniczne, akcesoria czy maszyny to grupy produktów, których zakup przyniesie z pewnością szereg korzyści. Trzeba nimi dysponować, aby przechowywać i transportować lody, a także sprawnie je serwować. Wyciągnięcie produkty z kuwety będzie łatwe oraz szybkie, gdy zdecyduje się na użycie gałkownicy do lodów. Dostęp do zróżnicowanych modeli gwarantuje wybór propozycji, która spełni wszystkie indywidualne kryteria. Zróżnicowane parametry techniczne, takie jak rozmiar, długość, oraz inne cechy charakterystyczne sprawiają, że z pewnością znajdziesz w naszym sklepie internetowym to, czego szukasz.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Akcesoria do serwowania lodów gałkowych

Porcjoner do lodów gałkowych to akcesorium, o którego użyteczność nie należy się obawiać. Towarzyszy on w codziennej pracy, ułatwiając serwowanie tego popularnego deseru. Wybierając sprzęt od renomowanych i sprawdzonych producentów, którzy gwarantują nienagannie wysoką jakość swoich wyrobów, zmniejsza się ryzyko niespodziewanych awarii czy usterek. Jednorazowa inwestycja to zawsze lepszy wybór, aniżeli pozorna oszczędność na rzecz gorszego akcesorium. Akcesoria gastronomiczne powinny odznaczać się trwałością, ponieważ każdego dnia są intensywnie użytkowane. W większości przypadków swoją wytrzymałość zawdzięczają staranności wykonania, a także odpowiednio dobranym materiałom. Stal nierdzewna zdecydowanie wiedzie wśród nich prym, choć równie dużą popularnością cieszą się modele wykonane z aluminium. Niejednokrotnie modele są uzupełniane wstawkami z tworzywa sztucznego.

 

Gałkownice do lodów to nie jedyne akcesoria, dzięki którym gałki nabierane są sprawnie i prezentują się schludnie. W tej roli sprawdzają się również:

Praktyczne porcjonery

Dostępne w naszym asortymencie porcjonery do lodów są bardzo różnorodne. Formują gałki w kształcie prostopadłościanu, serca, kwiatka, a także innych fantazyjnych brył. Standardowe rozwiązania pozwalają natomiast na stworzenie z lodów idealnej kuli. Zaokrąglone krawędzie powodują, że nawet nieco zmrożone lody nabiera się z ogromną łatwością. Poszczególne łyżki charakteryzują się konkretną pojemnością określaną w mililitrach lub liczbie porcji, którą można nałożyć dzięki nim z jednego litra lodów. Na jakie parametry warto jeszcze zwrócić uwagę, kompletując wyposażenie lodziarni?

 

Gałkownice odróżniają się między innymi designem i rodzajem uchwytów. Niektóre dysponują maksymalnie prostą rączką, a inne wyposaża się w mechanizmy ułatwiające odchodzenie porcji lodów od łyżki. Co więcej, istnieją zarówno modele przeznaczone dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych. Wybór konkretnego typu uchwytu powinien być podyktowany przede wszystkim komfortem użytkowania. Nałożenie kilkuset porcji podczas jednej zmiany to wymagające i męczące zadanie, więc warto nieco je pracownikowi uprościć. W wielu przypadkach rozsądnym rozwiązaniem okazuje się zakup kompletu gałkownic do lodów. Kilka porcjonerów o różnych rozmiarach łyżek pozwoli dopasować wielkość porcji do aktualnych potrzeb, unikając kupowania kolejnych akcesoriów.

 

Asortyment naszego sklepu internetowego to zestaw starannie wyselekcjonowanych produktów. Uwzględnia między innymi dodatkowe wyposażenie lodziarni, a także maszyny do lodów i inne praktyczne urządzenia elektroniczne. Ich obecność umożliwia optymalizację wielu procesów, co z kolei przekłada się na podwyższenie standardów obsługi klientów oraz większe obroty przy mniejszym nakładzie pracy. W branży gastronomicznej docenia się niezawodność. Pamiętaj o tym, kompletując swój zespół, a także wybierając poszczególne elementy wyposażenia z naszej oferty.