Witryny i lady chłodnicze

Produktów: 80

Nowoczesne lady chłodnicze to praktyczne rozwiązanie na wyposażeniu gastronomicznych punktów obsługi, sklepów mięsnych i spożywczych itp. Oferowany przez nas sprzęt odznacza się solidną konstrukcją, dużą funkcjonalności i ergonomią. Znajdziesz tutaj lady i witryny chłodnicze zarówno z prostym, klasycznym designem jak i bardziej awangardowe rozwiązania, co pozwoli Ci na dopasowanie wyglądu lady do charakteru Twojego sklepu. Większość z nich może być wykorzystana do zabudowy, idealnie komponując się z wystrojem wnętrza. Dostarczamy również  sprzęt wolnostojący wykonany ze szczególną dbałością o wygląd i efektowne wykończenie (np. z elementami drewnianymi). Proponujemy urządzenia chłodnicze różnego rodzaju, w różnorodnych wariantach wymiarowych.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Urządzając profesjonalny lokal gastronomiczny, trzeba zadbać o jego wyposażenie w specjalistyczny sprzęt, pozwalający na przechowywanie łatwo psujących się produktów spożywczych w optymalnych warunkach. Warto w tym celu zaopatrzyć się w ergonomiczne lady chłodnicze, wyróżniające się funkcjonalnością oraz solidną konstrukcją. W tej kategorii produktów dostępne są zarówno uniwersalne urządzenia, przeznaczone do magazynowania i eksponowania rozmaitych artykułów spożywczych, jak i praktyczne, wkładane do środka sprzętu pojemniki na mięso.

Uniwersalne lady i witryny chłodnicze

W marketach i sklepach spożywczych centralne miejsce zajmują lady chłodnicze, dzięki którym w odpowiedni sposób zaprezentujesz klientom dostępne w Twoim asortymencie produkty mięsne, wędliny, sery i ryby, a także ciastka, desery i sałatki. Znajdująca się w takich „lodówkach” żywność dzięki panującej w środku niskiej temperaturze przez długi czas zachowuje świeży wygląd oraz swoje pierwotne walory odżywcze. Wbudowane w urządzenia wewnętrzne agregaty stymulują proces dynamicznego chłodzenia. W zależności od indywidualnych potrzeb możesz ustawić dowolną temperaturę, mieszczącą się w przedziale od 1 do 10 lub od 2 do 8 stopni Celsjusza; aktualną wartość tego parametru sprawdzisz na cyfrowym wyświetlaczu. Większość modeli zaopatrzono w systemy automatycznego odszraniania. Zamontowane wewnątrz oświetlenie LED-owe umiejętnie podkreśla wszelkie atuty znajdującej się tam żywności, sprawiając, że wygląda ona zdrowo i apetycznie.

W naszym sklepie dostępne są różne wersje witryn chłodniczych. Część z nich cechuje prosty, klasyczny wygląd, inne natomiast przyciągają uwagę klientów swoim nietypowym kształtem oraz kolorystyką (przy niektórych witrynach istnieje możliwość samodzielnego doboru koloru boków oraz odbojnicy). To sprawia, że możesz bez trudu dopasować wybrany przez siebie model lady do indywidualnej aranżacji wnętrza sklepu, piekarni lub restauracji. Nasze urządzenia nadają się do łączenia ze sobą w ciągi, co okazuje się bardzo przydatnym rozwiązaniem przede wszystkim w lokalach gastronomicznych o stosunkowo dużej powierzchni.

Praktyczne pojemniki na mięso

Przechowywane w ladzie chłodniczej produkty mięsne będą się szczególnie dobrze prezentować, jeśli umieścisz je w odpowiednio dobranym pojemniku. Wykonane ze stali nierdzewnej lub z melaminy naczynia nadają się do użytkowania zarówno w ekstremalnie niskich, jak i wysokich temperaturach. Ich wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne sprawia, że można je bezpiecznie czyścić w zmywarkach.