Urządzenia i akcesoria dla zmywalni

Produktów: 301

W miejscu, gdzie przygotowuje się posiłki, zachowanie higieny to kluczowa sprawa. Kwestia ta nabiera specjalnego znaczenia zwłaszcza w przypadku profesjonalnych lokali gastronomicznych, w których stołuje się wielu klientów. Specjalnie z myślą o barach, restauracjach i innych punktach zbiorowego żywienia przygotowaliśmy ofertę urządzeń i akcesoriów do zmywalni. W tej kategorii produktów znajdziesz zarówno specjalistyczny sprzęt do zmywania naczyń i uzdatniania wody, jak i praktyczne przybory przydatne przy codziennym czyszczeniu kuchni.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Lista produktów w kategorii "Zmywanie i higiena"

Zmywarki gastronomiczne, umywalki i zlewy

Wśród najważniejszych elementów wyposażenia lokali gastronomicznych wymienia się zmywarkę gastronomiczną. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb możesz nabyć uniwersalny sprzęt do zmywania różnych naczyń lub zdecydować się na zakup specjalistycznego urządzenia. U nas zaopatrzysz się m.in. w zmywarki kapturowe z charakterystyczną górną konstrukcją, przypominającą kształtem kaptur. Takie urządzenia często wyposażone są w pompy zrzutowe oraz pompy wspomagające płukanie; cechuje je półautomatyczna obsługa. Godne polecenia są również sterowane elektromechanicznie zmywarki do szkła z dołączonym dozownikiem płynu nabłyszczającego i pompą spustu wody. W większych restauracjach wygodnym rozwiązaniem może okazać się nabycie zmywarki przelotowej. Jest to urządzenie przystosowane do ciągłej pracy w użytku komercyjnym. Profesjonalny sprzęt do zmywania naczyń to gwarancja ich higienicznej czystości, nieosiągalnej dla ręcznego zmywania.

W pracach porządkowych w kuchni przydatne okazują się także odpowiednio dobrane umywalki oraz zlewy. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, zabudowane i niezabudowane modele posiadają zazwyczaj jedną lub dwie komory, w których wygodnie przemyjesz naczynia oraz sztućce. W sprzedaży dostępne są również funkcjonalne zestawy umywalkowe wyposażone w zawór mieszający oraz wylewkę z odpływem. Niektóre ich modele obsługiwane są za pomocą fotokomórki.

Akcesoria higieniczne

Woda używana do celów pitnych i spożywczych powinna być nieskazitelnie czysta. Do jej oczyszczania z różnych osadów oraz drobnoustrojów służą profesjonalne filtry i uzdatniacze. Dzięki nim i dołączonym do nich wymiennym wkładom wchodząca w skład różnych napojów woda spełnia wszelkie wymogi sanitarne. Dołączone do zmywarek lub zlewów separatory do tłuszczu skutecznie ochronią kanalizację przed zapychaniem jej olejami organicznymi. U nas nabędziesz również profesjonalny sprzęt do sprzątania oraz efektywnie działające środki czystości, usuwające nawet najtrudniejsze zabrudzenia z czyszczonych powierzchni.