Stojaki na wafle do lodów

Produktów: 16

Prowadzenie działalności w branży gastronomicznej nigdy nie jest łatwym zadaniem. Należy wówczas pamiętać o tym, że budowanie finalnego sukcesu wymaga codziennego dokładania kolejnych cegiełek. W miejscu, gdzie każdy najmniejszy detal ma znaczenie, wyjątkowo ważną rolę odgrywa profesjonalne wyposażenie do lodziarni, kawiarni lub cukierni. To właśnie ono w dużej mierze odpowiada za kształtowanie satysfakcji klientów, ułatwia wykonywanie obowiązków pracownikom, a także ma wpływ na podejmowane przez gości decyzje zakupowe. Oprócz najważniejszych elementów warto wyróżnić praktyczne akcesoria. Stojaki na wafelki do lodów nie są kosztowne, a ich funkcja jest stosunkowo prozaiczna, ale szybko dostrzeżesz konsekwencji ich braku. Szereg praktycznych zastosowań powoduje, że nie kurzą się bezużytecznie na powierzchni lady lub konserwatora. Oferujemy wiele różnorodnych modeli, dzięki czemu z pewnością wybierzesz produkt spełniający Twoje oczekiwania.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Wyposażenie lokalu serwującego lody gałkowe lub włoskie

Kompletując wyposażenie do lodziarni lub innego lokalu gastronomicznego, gdzie serwuje się desery lodowe, nie sposób zapomnieć o dystrybutorze w postaci witryny ekspozycyjnej, maszynie do ich produkcji czy też kuwetach. To oczywiste punkty znajdujące się na liście rzeczy do kupienia. W gąszczu obowiązków i zadań łatwo zapomnieć jednak o pomniejszych akcesoriach, choć okazują się one równie przydatne. Doskonałym przykładem małego produktu o wielkiej wadze jest stojak na wafelki do lodów. Do jego podstawowych zadań należy przede wszystkim schludna ekspozycja chrupiących wafli, która ma zachęcić klientów do zakupu. Pomaga także uniknąć wypadków podczas serwowania lodów klientom, ponieważ zanim trafią do ich rąk, lądują w stabilnym uchwycie.

 

W zdecydowanej większości przypadków stojaki na wafle produkowane są trwałej i solidnej stali nierdzewnej. Stanowi bowiem materiał o wielu pożądanych w branży gastronomicznej właściwościach. Niejednokrotnie uzupełniają je fragmenty ze szkła akrylowego, które ułatwiają dbanie o odpowiedni poziom higieny. Zdarza się również, że stojaki na wafle do lodów są w całości wykonane z wytrzymałej pleksi. Wybór modelu o konkretnym designie powinien być podyktowany estetyką aranżacji wnętrza lokalu, a także indywidualnymi preferencjami.

 

Większość prezentowanych w tej kategorii stojaków odpowiada różnym rozmiarom rożków, więc nie należy obawiać się, że wystąpi problem z ich dopasowaniem. Niektóre modele przechowują wafle czubkiem do góry, więc ich wymiary nie mają żadnego znaczenia. W przypadku innych uchwytów na wafle do lodów za ich stabilność odpowiadają otwory o różnych średnicach. Dzięki temu uniwersalnemu rozwiązaniu z powodzeniem zaserwujesz zarówno małą, jak i dużą porcję smakowitych lodów.

Stojak na wafle do lodów, czyli niezbędne akcesorium do lodziarni

W asortymencie naszego sklepu internetowego widnieją stojaki na lody, które wyróżniają się na wielu płaszczyznach. Jedną z nich jest wzornictwo. Dysponujemy uchwytami na wafle ze stali nierdzewnej, których design sprawdza się w eleganckich kawiarniach czy cukierniach. Gdy wygląd nie stanowi istotnego kryterium, warto sięgnąć po modele z brązowej lub przezroczystej pleksi, ponieważ odznaczają się schludną estetyką oraz wytrzymałością. Oferta uwzględnia również fantazyjne propozycje, które poza spełnianiem najważniejszych funkcji wcielają się w swoistą ozdobę.

 

Niekiedy producenci decydują się na wzbogacenie stojaka na rożki o praktyczne pojemniki na drobne akcesoria do lodów, takie jak:

  • łyżeczki,
  • patyczki,
  • serwetniki.

Menu lodziarni to często nie tylko desery lodowe. Aby zaserwować inny słodki przysmak, warto kupić stojak na gofry. Wygląda nieco inaczej, aniżeli uchwyt do lodów, ale spełnia tę samą funkcję.

 

Zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi parametrami i specyfikacją techniczną poszczególnych stojaków na wafle do lodów. Każdy z nich jest opatrzony również zdjęciem, aby maksymalnie uprościć zakupy w naszym sklepie internetowym. Chcemy pomóc Ci w znalezieniu najlepszych propozycji i mamy nadzieję, że chętnie skorzystasz z naszego wsparcia.