Wyposażenie piekarni i cukierni

Produktów: 672

Aby cieszyć się nowoczesną i wszechstronną aranżacją lokalu gastronomicznego, trzeba zadać o jego zaopatrzenie w odpowiedni sprzęt i akcesoria. Kompleksowe wyposażenie piekarni i cukierni można znaleźć w jednym miejscu. Meble, witryny i piece piekarnicze, a także przybory cukiernicze – to tylko niewielka część dostępnego u nas asortymentu. Z nami bez problemu urządzisz swój zakład  piekarniczy oraz ciastkarnię, umieszczając tam wszelkie niezbędny do sprawnej realizacji zamówień na wypieki sprzęt.

 

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Lista produktów w kategorii "Piekarnia / Cukiernia"

Odpowiednio wyposażona piekarnia

Specjalnie z myślą o właścicielach piekarni przygotowaliśmy bogatą ofertę akcesoriów niezbędnych przy produkcji oraz dystrybucji pieczywa. Szczególnie przydatne w tym względzie mogą okazać się piece elektryczne. Dla zwiększenia wygody użytkowania niektóre ich modele wyposażono w funkcję bezpośredniego nawilżania oraz system manualnego sterowania urządzeniem. Wyjęty z takiego pieca świeży chleb oraz bułeczki wyeksponujesz na wytrzymałych, wyposażonych w profesjonalne oświetlenie regałach piekarniczych; do tego samego celu z powodzeniem można wykorzystać także stylowe witryny sklepowe. Różnorodność dostępnych u nas modeli sprawia, że  wybrany sprzęt bez trudu dopasowuje się do ogólnej aranżacji lokalu. Proponujemy Ci także zakup praktycznych i bezpiecznych w użyciu krajalnic do pieczywa. Dzięki nim będziesz mógł sprzedawać swoje produkty w bardzo wygodnej dla konsumenta formie.

Kompleksowe zaopatrzenie cukierni

Słodkie wypieki zazwyczaj przyciągają do siebie klientów niezapomnianym smakiem oraz ciekawym wyglądem. Osiągnięcie takiego efektu stanie się możliwe za sprawą różnorodnych przyborów cukierniczych, takich jak rolki do ciasta, tylki dekoratorskie, pistolety do kremów, a także rękawy i worki cukiernicze. Przygotowane za ich pomocą ciasta mogą przybierać różne formy i kształty, stanowiąc piękną dekorację odświętnego stołu przy rozmaitych uroczystościach. Dla osób, które chcą produkować słodkości na masową skalę, idealnym rozwiązaniem będzie zakup maszyn cukierniczych, w tym żelownic i urządzeń do przygotowywania bitej śmietany.

Na decyzje zakupowe konsumentów może wpłynąć także sposób zaprezentowania produktu. Najlepiej w tej kwestii sprawdzają się słupki cukiernicze oraz witryny cukiernicze, wyposażone w energooszczędne agregaty, zapewniające wyrobom cukierniczym odpowiednią temperaturę do przechowywania. Wyeksponowany w nich towar wygląda bardzo apetycznie!