Baterie gastronomiczne i spryskiwacze

Produktów: 44

Wyposażenie restauracji w baterie i spryskiwacze to podstawa. Są one nieodłączną częścią zmywalni w każdym lokalu. Warto dostosować je do panujących wokół warunków. Nasze produkty świetnie sprawdzą się, zarówno w przestrzennej zmywalni, jak i w niewielkiej, wydzielonej do tego strefie. Urządzając miejsce, jakim jest zmywalnia gastronomiczna, koniecznie trzeba pamiętać o tym, że muszą być w niej zachowane najwyższe standardy higieny. Sprawdzą się tam wszelkie dostępne urządzenia bezdotykowe, które znajdziecie w naszej ofercie. Zasadniczą cechą tego miejsca powinna być praktyczność. Odpowiedniej wielkości bateria ze spryskiwaczem i wystarczająca ilość miejsca do mycia, pozwolą na właściwe użytkowanie zmywalni. Należy również pamiętać o wielkości naczyń używanych w gastronomii – duże garnki wymagają specjalnych, wysokich baterii do ich mycia. Dzięki odpowiednim bateriom gastronomicznym i spryskiwaczom, naczynia i sztućce w Twojej kuchni będą czyste, błyszczące i zadbane. Właściwie dobrany sprzęt to także ukłon w stronę pracowników, którzy w ten sposób efektywniej będą mogli wykonywać powierzone im zadania.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Lista produktów w kategorii "Baterie i spryskiwacze"

Bateria sztorcowa
Bateria sztorcowa

314,44 zł349,38 zł

Oszczędzasz 10%

Wysyłamy w 24 godziny

Bateria sztorcowa
Bateria sztorcowa

496,49 zł551,66 zł

Oszczędzasz 10%

Wysyłamy w 24 godziny

Kolumna wodna
Kolumna wodna

1 222,13 zł1 357,92 zł

Oszczędzasz 10%

Wysyłamy w 24 godziny

Jeśli zależy Ci na posiadaniu w swojej kuchni markowego sprzętu, takiego jak baterie i spryskiwacze, to w naszym sklepie znajdziesz wygodne i wydajne rozwiązania. Proponujemy Ci wyrób taki jak np. bateria mieszająca z prysznicem. Jest ona wyposażona w wymienne sito, mechanizm sprężynowy oraz gumowy pierścień oporowy. Posiada również zawór zwrotny. Nie istnieje ryzyko odrzutu. Chromowane powierzchnie pokryte są dodatkową powłoką z niklu, sprzęt będzie zatem służył przez wiele lat. Oferujemy także napełniacze automatyczne bez wylewki. To funkcjonalne stojące baterie zlewozmywakowe. Są one jedno-otworowe i posiadają spryskiwacz.

Odpowiednie baterie i spryskiwacze - najlepsze wyposażenie zmywalni

Podane powyżej przykłady obrazują wysoką jakość oferowanego przez nas sprzętu, który idealnie sprawdzi się jako wyposażenie zmywalni. Kompletując do niej urządzania nie można zapomnieć także o częściach zamiennych. W naszym sklepie znajdziesz takie elementy, jak wąż do baterii ze spryskiwaczem lub zwykłej. Dzięki tego typu produktom nie będziesz przerywać pracy na dłuższy okres w razie ewentualnej awarii, ponieważ szybko pozbędziesz się usterki. W naszej ofercie znajdziesz również produkty, takie jak:

  • bateria mieszająca dwuuchwytowa,
  • zwijacz bębnowy podwieszany,
  • napełniacz z wylewką,
  • kran elektryczny / kran bezdotykowy,
  • napełniacz bez wylewki,
  • kolumna wodna,
  • spryskiwacz ciśnieniowy,
  • bateria umywalkowa z prysznicem,
  • bateria łokciowa.

Wybierz z naszego sklepu najlepsze baterie gastronomiczne i spryskiwacze oraz całą gamę sprzętu do zmywalni, aby jak najlepiej funkcjonował Twój lokal. Gwarantujemy Ci zadowolenie z dokonanych zakupów!