Akcesoria barmańskie i barowe

Produktów: 248

Jeśli prowadzisz własny lokal gastronomiczny, doskonale zdajesz sobie sprawę, jak w takim miejscu ważne jest dysponowanie różnymi, z pozoru nic nieznaczącymi drobiazgami. Na całokształt wyposażenia baru składają się rozmaite, często w osobnym ujęciu niedoceniane nie tylko przez samych gości, ale także właścicieli i barmanów. Musisz wiedzieć, że świetnie wyposażona w akcesoria barowe restauracja czy punkt gastronomiczny to taki lokal, który będzie w stanie zaspokoić wszystkie, nawet najbardziej nieoczekiwane wymagania kulinarne gości. Nie da się ukryć, że gastronomia to branża, w której panuje ogromna konkurencja. Jeśli Twoi klienci nie znajdą u Ciebie tego, czego szukają, niestety, za pewne pójdą gdzieś indziej. Trzeba temu czym prędzej zapobiec. Jak widzisz zatem, zakup kompleksowego wyposażenia do baru to nie fanaberia, ale absolutna konieczność. Przy kompletowaniu asortymentu wróć uwagę na każdy szczegół – w ostatecznym rozrachunku może on się okazać kluczowy dla postrzegania Twojego baru przez klientelę.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Lista produktów w kategorii "Akcesoria barowe"

Mata barmańska
Mata barmańska

50,89 zł53,02 zł

Oszczędzasz 4%

Wysyłamy w 24 godziny

Mata barmańska
Mata barmańska

36,65 zł38,18 zł

Oszczędzasz 4%

Wysyłamy w 24 godziny

Dzwonek
Dzwonek

26,46 zł

Wysyłamy w 24 godziny

Nie czarujmy się, bez odpowiednio dobranych akcesorów barowych nie istnieje również sam lokal gastronomiczny. Aby mógł on sprawnie funkcjonować, potrzebujesz wielu urządzeń, a także drobnych przedmiotów codziennego użytku. Dowiedz się, czym w swej zasadniczej istocie są takie akcesoria oraz gdzie można je nabyć w najlepszych cenach.

Akcesoria barowe – kompleksowe wyposażenie lokali gastronomicznych

Być może, jeśli już byłeś lub nadal jesteś barmanem albo właścicielem takiego „przybytku” doskonale wiesz, co jest Ci niezbędne do sprawnego funkcjonowania baru. Początkujący restauratorzy mogą mieć z tym jednak ogromny problem. Oczywiście, zazwyczaj nie ma konieczności zakupu całości wyposażenia „od ręki”, można powoli, systematycznie rozciągnąć proces poszerzania swojego asortymentu na dłuższy czas. Mimo wszystko warto jednak wiedzieć, co trzeba bezwzględnie nabyć, aby restauracja faktycznie zasługiwała na swe zaszczytne miano. Akcesoriów barowych jest całe mnóstwo, wśród nich warto jednak wskazać na te dostępne w naszym sklepie internetowym. Oto one:

 • syfony do wody i bitej śmietany wraz z dokupywanymi w osobnych zestawach nabojami – dzięki nim odpowiednio udekorujesz drinki i desery podawane gościom;
 • maty barmańskie – do estetycznego podawania posiłków i napojów;
 • porcjomierze i miarki do alkoholu – przystosowane do dozowania alkoholu w przygotowywanych drinkach;
 • kolce do bonów zakupowych i paragonów;
 • otwieracze do butelek;
 • sita i sitka barmańskie – idealne do przesiewania herbaty i przypraw;
 • łyżki barmańskie z widelcem;
 • dyspensery i nalewaki wraz z korkami, umożliwiające funkcjonalne przechowywanie napojów oraz ich porcjowanie;
 • shakery do przygotowywania koktajli;
 • popielniczki dla palących gości;
 • rozgniatacze do owoców;
 • kieliszki i wieszaki do nich.

Możesz być pewien, że wszystkie dostępne u nas akcesoria to produkty wysokiej jakości. Jakkolwiek przeznaczone są one głównie do profesjonalnego użytkowania w lokalach gastronomicznych, właściwie nic nie stoi na przeszkodzie, aby sięgać po nie również w warunkach domowych. U nas czeka Cię nieograniczony wybór składników asortymentu barowego. Nie musisz kupować wszystkiego od razu. Sprawdź najpierw jeden lub kilka przedmiotów, a gwarantujemy Ci, że wkrótce wrócisz po następne.

Co wyróżnia nasze akcesoria barowe?

Jeśli zdecydujesz się na zakupy w naszym sklepie, zyskasz odpowiednie narzędzia do przygotowywania smacznych posiłków i przystawek. Akcesoria barowe, które u nas nabędziesz, pomogą Ci w stworzeniu oryginalnych smakowych kompozycji, z których będzie słynął Twój lokal na całą okolicę. Nasze produkty wyróżnia atrakcyjny design, a także trwałość i niezawodność. Dysponując nimi, masz gwarancję pełnego zadowolenia gości oraz systematycznego przyciągania do lokalu kolejnych klientów, zainteresowanych pobytem w wyjątkowym miejscu o niepowtarzalnym klimacie. Pamiętaj, w tworzeniu takiego klimatu każdy szczegół ma znaczenie. Nie zmarnuj więc okazji na to, aby wyróżnić się czymś istotnym na tle konkurencji.