Benler - Twój partner na długie lata

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania na wyposażenie sklepów oraz gastronomii. Proponujemy wysokiej jakości urządzenia oraz jakościowe meble, które zwiększają funkcjonalność pomieszczeń. Oferowane przez nas rozwiązania zwiększają także estetykę pomieszczeń z uwagi na swój ciekawy, przemyślany design.

Posiadamy rozbudowaną i zróżnicowaną ofertę, która umożliwia wybór produktów pod kątem indywidualnych potrzeb. Dysponujemy rozwiązaniami, które powstają na bazie najlepszych materiałów oraz nowoczesnych technologii. Aby zapewnić najlepsze jakościowo rozwiązania na wyposażenie gastronomii oraz sklepów, pozyskujemy komponenty znanych i cenionych marek z całego świata.

Korzystając z wiedzy i wieloletniego doświadczenia nabytego w kontaktach z branżą, dbamy o stałą aktualizację naszego asortymentu.

 

Doradztwo gastronomiczne

Od wielu lat zajmujemy się fachowym doradztwem w branży gastronomicznej. Pomożemy Ci wybrać sprzęt, zaprojektować wnętrze lokalu, odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości. Oto, co zyskasz dzięki nam:

  1. Fachowa wiedza w zakresie prowadzenia działalności gastronomicznej,
  2. Profesjonalne projekty technologiczne i wizualizacje,
  3. Pomoc w wyborze sprzętu gastronomicznego,
  4. Pomoc w dobrze mebli,
  5. Kompleksowa obsługa i serwis - jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie inwestycji.

 

Projektowanie sklepów i obiektów handlowych

Studio projektowe Benler zajmuje się projektowaniem sklepów, restauracji, stoisk piekarniczych i cukierniczych, barów, pubów, kawiarni oraz wszelkiego rodzaju punktów gastronomicznych. Projektujemy również meble dla gastronomii oraz opracowujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne, pozwalające na sprawniejsze funkcjonowanie. Dbamy o to, aby Twój lokal lub sklep był atrakcyjny dla klientów. W tym celu zapewniamy profesjonalne projekty technologiczne oraz wizualizacje. Dzięki naszej pomocy, wnętrze Twojego lokalu będzie zarówno efektowne, jak i funkcjonalne dla klientów. Oto, co zyskasz dzięki nam:

  1. Profesjonalne projekty technologiczne,
  2. Wizualizacje 3D,
  3. Projektowanie mebli,
  4. Projektowanie identyfikacji wizualnej.

 

Realizacja ciągów sprzedażowych i wydawczych ze stali nierdzewnej

Nasze doświadczenie w inwestycjach w obiekty handlowe (sklepy, piekarnie-cukiernie, kawiarnie, restauracje) pozwala nam na realizacje całych ciągów sprzedażowych oraz wydawczych. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i dostarczamy im gotowe rozwiązania. W naszym zakładzie produkcyjnym zajmujemy się obróbką stali, co pozwala nam dopasować się do oczekiwań klientów.

 

Meble do cukierni

Naszym flagowym produktem jest gotowe stoisko piekarnicze Benler, które od wielu lat doskonale sprawdza się w sklepach piekarniczych naszych klientów. W skład tego stoiska wchodzi m. in. lada piekarnicza Pastella oraz regały piekarnicze RP-RD/16. Nasz dział projektowy oraz stolarnia współpracują ze sobą, aby tworzyć dla Was meble sklepowe do cukierni, piekarni czy sklepów piekarniczo-cukierniczych. Projektowane i wykonywane przez nas meble cukiernicze i piekarnicze znajdują swoje zastosowanie również w stoiskach piekarniczych w dużych sieciach handlowych.

 

Sprzedaż urządzeń gastronomicznych

W naszym sklepie internetowym kupisz od małej łyżeczki... do ogromnego pieca. Znajdziesz tutaj szeroki asortyment urządzeń gastronomicznych. Oferujemy profesjonalne wyposażenie piekarni, cukierni, kawiarni, barów, restauracji. W naszej ofercie znajdziesz m. in.: urządzenia grzewcze i chłodnicze, witryny chłodnicze i sklepowe, meble sklepowe i nierdzewne, akcesoria do zastawy stołowej, akcesoria i przybory kuchenne, krzesła i stoliki.