O nas - sklep gastronomiczny

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania na wyposażenie sklepów oraz gastronomii. Proponujemy wysokiej jakości urządzenia oraz jakościowe meble, które zwiększają funkcjonalność pomieszczeń. Oferowane przez nas rozwiązania zwiększają także estetykę pomieszczeń z uwagi na swój ciekawy, przemyślany design.

Posiadamy rozbudowaną i zróżnicowaną ofertę, która umożliwia wybór produktów pod kątem indywidualnych potrzeb. Dysponujemy rozwiązaniami, które powstają na bazie najlepszych materiałów oraz nowoczesnych technologii. Aby zapewnić najlepsze jakościowo rozwiązania na wyposażenie gastronomii oraz sklepów, pozyskujemy komponenty znanych i cenionych marek z całego świata.

 

Korzystając z wiedzy i wieloletniego doświadczenia nabytego w kontaktach z branżą, dbamy o stałą aktualizację naszego asortymentu.

Wyposażeniecukierni & piekarni

Jako jedna z nielicznych firm na rynku polskim dostarczamy kompletne rozwiązania dla cukierni i piekarni. Dostarczane przez nas urządzenia są efektem długoletniej współpracy z rynkiem niemieckim.

Wyposażenie gastronomii

Proponujemy duży wybór profesjonalnych urządzeń gastronomicznych. Doradzamy, planujemy i kompleksowo wyposażamy sklepy, restauracje, pizzerie, kawiarnie, bary, itp.

Lady cukiernicze

Estetyczne witryny cukiernicze umożliwiają zaprezentowanie słodkości w sposób zachęcający do zakupu i skosztowania. Stanowią element wyposażenia cukierni, podnosząc ich estetykę i funkcjonalność.

Lady chłodnicze

Energooszczędne witryny chłodnicze zapewniają zachowanie świeżości produktów spożywczych w punktach szybkiej obsługi. W asortymencie dostępne są najlepsze modele o ciekawym designie.

Maszyny piekarnicze

Specjalistyczne maszyny piekarnicze pozwalają na automatyzację wielu procesów produkcji wypieków. Wśród oferowanych rozwiązań dostępne są sprzęty przeznaczone do różnych czynności.

Sklepy cukiernicze i piekarnicze

Nowoczesny sprzęt i meble na wyposażenie piekarni pozwalają zwiększyć funkcjonalność zakładu wytwórczego. W ofercie posiadamy wysokiej jakości sprzęt od uznanych w branży producentów.

Lady sklepowe

Bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów wyposażenia wszelkich punktów handlowych - lady sklepowe. Eleganckie i solidne konstrukcje perfekcyjnie prezentujące oferowane produkty cukiernicze, wyroby piekarskie, wędliny, mięsa czy nabiał.

Wyposażenie sklepów

Oferta dla przedsiębiorców ze Szczecina i okolic. Profesjonalne wyposażenie sklepów, punktów sprzedaży, piekarń i cukierni. Elegancja, funkcjonalność, trwałość i nowoczesność to najważniejsze atuty naszych produktów.