Krzesła do restauracji

Produktów: 113

Żaden profesjonalny lokal gastronomiczny nie może obyć się bez solidnych i wytrzymałych mebli. W restauracjach goście spędzają wspólnie czas, siedząc przy stolikach i spożywając serwowane im przez obsługę potrawy. Należy im umożliwić przebywanie w większym gronie, zaopatrując się w odpowiednio duże stoły oraz dostosowaną do realnych możliwości lokalowych liczbę krzeseł. W tej kategorii produktów dostępne są wygodne i funkcjonalne siedziska, a także stoliki, które można z powodzeniem umieścić zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz restauracji.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Komfortowe krzesła

Czas spędzony w restauracji powinien kojarzyć się klientom z relaksem oraz odpoczynkiem w miłym gronie. O komfort Twoich gości zadbają odpowiednio dobrane krzesła. Dostępne w naszym asortymencie modele wyróżniają się wygodą oraz funkcjonalnością. Wytrzymała, drewniana lub metalowa konstrukcja gwarantuje możliwość ich długoletniego użytkowania. Bogactwo wzorów oraz motywów kolorystycznych sprawia, że bez trudu dobierzesz krzesła o takim designie, który idealnie będzie wkomponowywał się w aranżację wnętrza lokalu. Dla wygody użytkowników meble posiadają praktyczne oparcia o prostokątnym lub półokrągłym kształcie. Dzięki temu siedzące na nich osoby mogą w pełni się zrelaksować i cieszyć się miłymi chwilami spędzonymi w towarzystwie rodziny czy przyjaciół. Większość krzeseł przystosowana jest do użytkowania wewnątrz pomieszczeń, ale można u nas nabyć też modele przeznaczone do kawiarnianych i restauracyjnych ogródków i altan.

W wielu lokalach gastronomicznych z całą pewnością przydatne okażą się również składane krzesła przystosowane do użytku w ogródkach przy restauracji. Cechuje je lekka, wykonana z polipropylenu konstrukcja oraz solidne wykonanie. Po złożeniu nie zajmują one zbyt wiele przestrzeni, co pozwala na ich przechowywanie w dowolnym miejscu. W barach znakomicie sprawdzają się hokery, które umożliwiają wygodne korzystanie z charakterystycznych dla tego rodzaju lokali wysokich stolików.

Znajdź swój styl

W każdej restauracji oraz barze powinny znajdować się stoły dopasowane swoim kształtem i wymiarami do stylistyki lokalu. Dostępne u nas stoliki wyróżniają się nowoczesnym designem jak i trwałą konstrukcją. W zależności od indywidualnych preferencji możesz wybrać drewniane lub metalowe meble ustawione na jednej lub na kilku nogach. Prostokątne stoły znajdą swoje zastosowanie przy organizowaniu uroczystych obiadów dla większej liczby gości, z kolei mały okrągły stolik przyda się podczas romantycznego spotkania dla zakochanych.