Producent mebli nierdzewnych

Produkujemy meble niezbędne do kompleksowego wyposażenia profesjonalnych kuchni restauracyjnych, barów, stołówek, kawiarni, cukierni, a także zakładów przetwórstwa spożywczego i mięsnego. Ideą różnorodności oferowanych mebli nierdzewnych jest możliwość każdorazowo dobrania jak najbardziej spersonalizowanego wyposażenia kuchni, by praca w niej była zarówno wydajna jak i bardzo komfortowa. Wybór naszych produktów to gwarancja najwyższej jakości.

Nasza oferta na meble nierdzewne

Technologia produkcji mebli i urządzeń opracowana przez sztab naszych specjalistów sprawia, że są one nie tylko estetycznie wykonane, ale przede wszystkim są bardzo wytrzymałe i funkcjonalne. Konstrukcja produktów firmy BENLER jest tak pomyślana, by spełniać najbardziej rygorystyczne wymogi higieniczne. Dzięki zastosowaniu certyfikowanych materiałów najwyższej jakości, produkty firmy BENLER służą latami nawet przy maksymalnym wykorzystaniu, zachowując przy tym w pełni swoje funkcje i walory estetyczne

 

Zalety mebli nierdzewnych na zamówienie

Zaawansowany i nowoczesny park maszynowy, a także zebrana na przestrzeni lat wiedza umożliwia nam tworzenie niestandardowych rozwiązań i mebli projektowanych pod indywidualne wymogi klienta. Jeśli nie znajdą Państwo interesujących produktów w naszym katalogu, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

 

Parametry techniczne

Wszystkie meble produkowane są w całości ze stali nierdzewnej AISI 304 lub AISI 430 dopuszczonej do kontaktu z żywnością. Posiadają również aktualny atest Państwowego Zakładu Higieny nr H-HŻ-6071-53/17/D.

Specyfikacja stali nierdzewnej »

Stoły

Standardowo wszystkie stoły produkowane są na wysokość 850 mm. Posiadamy w ofercie meble o budowie szkieletowej oraz zabudowanej z kombinacjami półek i szafek. Dolna półka w stołach znajduje się na wysokości 150 mm od podłogi.

Blaty

Blaty w stołach roboczych wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304 grubości 0,8 mm i 1,0 mm. Posiadają rant przyścienny wysokości 40 mm. Od spodu podklejane są płytą laminowaną w celu wygłuszenia i wzmocnienia powierzchni. Płyta zabezpieczona jest listwami ze stali nierdzewnej. Krawędź blatu wysokości 40 mm.

Zlewy

Blaty zlewów produkowane są ze stali nierdzewnej AISI 304 grubości 1,5 mm. Posiadają rant wodny wysokości 10 mm oraz rant przyścienny 40 mm. Wzmacniane są od spodu kształtownikiem. Krawędź blatu wysokości 40 mm.
Komory zlewowe standardowe są tłoczone i posiadają wymiary 400x400x250 mm oraz 500x500x250 mm.
Komory basenowe są w całości spawane.

Nogi

Nogi wykonane z profili 40x40x1,2 mm zakończone są standardowo regulowanymi stopami -10/+20 mm z tworzywa sztucznego. W opcji dodatkowej nogi z regulacją wysokości do 100 mm.

Szafki

Wszystkie szafy, szafki i szuflady posiadają komfortowe uchwyty do otwierania na całej długości drzwi.
Moduły szafek i szuflad dedykowane są pod GN 1/1.

Regały

W standardzie regały 4 lub 5 półkowe- pełne, gretingowe lub perforowane.
Regały do tac przystosowane są do GN 1/1 i są wyposażone w kółka o średnicy Ø 100 mm.

Półki

Modele RP-500 oraz RP-501 produkowane są z blachy grubości 1,5 mm.
Model RP-502 produkowany jest z blachy grubości 0,8 mm.

Koła

Do basenów, regałów, wózków i urządzeń grzewczych montowane są koła skrętne o średnicy Ø 100 mm, dwa z hamulcem i dwa bez. W opcji dodatkowej koła Ø 125 mm.

Okapy

Okapy produkowane są w technologii spawanej oraz nitowanej. Oferujemy do nich wyposażenie dodatkowe:

  • filtry powietrza wytrącające cząsteczki tłuszczu i pary wodnej unoszące się nad powierzchnią roboczą;
  • filtry przeciwogniowe;
  • oświetlenie LED w wersji Standard lub Premium;
  • wentylatory o różnych parametrach mocy;