Urządzenia i akcesoria dla kawiarni

Produktów: 199

Zakup odpowiedniego wyposażenia do kawiarni to kluczowe zadanie każdego właściciela tego typu lokalu. Urządzając kawiarenkę, trzeba pomyśleć o nabyciu zarówno standardowych elementów jej zaopatrzenia, jak i dodatkowego sprzętu i akcesoriów, pozwalających na poszerzenie oferty skierowanej do gości odwiedzających bistro. W tej kategorii produktów dostępne są  specjalistyczne urządzenia służące do przygotowywania kawy, herbaty oraz czekolady, a także bogaty zestaw różnych drobiazgów, bez których funkcjonowanie lokalu byłoby niemożliwe.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Lista produktów w kategorii "Wyposażenie kawiarni"

Kawiarnia – standard wyposażenia

Centralne miejsce w wyposażeniu kawiarni zajmuje profesjonalny ekspres do kawy, umożliwiający przygotowanie i zaserwowanie gościom pysznej i aromatycznej małej czarnej. Na Twoją szczególną uwagę zasługują ekspresy kolbowe oraz automatyczne, które cechuje prostota i wygoda obsługi. Modele automatyczne dysponują funkcją mielenia ziaren na potrzeby przygotowywania smakowitych napojów,  z kolei do ekspresów kolbowych trzeba dokupić młynek do kawy. Dzięki niemu Twoi goście będą mogli cieszyć się wyjątkowym smakiem i aromatem kawy przygotowanej ze świeżo zmielonych ziaren. W zależności od wybranego modelu młynki mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie, przy czym to drugie rozwiązanie w przypadku kawiarni i innych lokali gastronomicznych okazuje się bardziej praktyczne ze względu na możliwość precyzyjnego odmierzenia ilości zmielonych ziaren.  

Wielu klientów życzy sobie kawę z dodatkiem mleka. Do jego przechowywania warto użyć specjalnej lodówki , z wbudowanym termostatem oraz wyświetlaczem temperatury. Ze względu na niewielkie rozmiary urządzenie nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Z kolei praktyczny podgrzewacz do filiżanek zagwarantuje optymalną temperaturę serwowanej kawy.

Najlepsze akcesoria do kawy

Niezwykle istotną częścią wyposażenia kawiarni  są także różnego rodzaju akcesoria. Dotyczy to przede wszystkim dzbanków, odbijaków do fusów oraz tamperów, bez których przyrządzenie smakowitej, aromatycznej kawy nie byłoby w ogóle możliwe. O estetykę przechowywania rozmaitych drobiazgów zadbają natomiast praktyczne organizery wykonane z mocnego i odpornego na uszkodzenia mechanicznego tworzywa sztucznego oraz stali nierdzewnej. W takim pojemniku można bez trudu posegregować używane w kawiarni przedmioty zgodnie z ich przeznaczeniem. Doskonale w codziennym funkcjonowaniu lokalu sprawdzą się też akcesoria do czyszczenia ekspresów w postaci szczotek, ściereczek i pędzelków. Dzięki nim zaparzacz będzie zawsze  lśnił czystością.