Projektowanie sklepów

Studio projektowe Benler Design zajmuje się projektowaniem sklepów, restauracji, stoisk piekarniczych i cukierniczych, barów, pubów, kawiarni oraz wszelkiego rodzaju punktów gastronomicznych. Projektujemy również meble dla gastronomii oraz opracowujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne, pozwalające na znacznie sprawniejsze funkcjonowanie. Projektujemy również meble dla gastronomii oraz opracowujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy do produkcji własny model witryny piekarniczej PIANO oraz regał piekarniczy VIRTUOSO. Dbamy o to, aby Twój lokal lub sklep był atrakcyjny dla klientów.

 

W tym celu zapewniamy profesjonalne projekty technologiczne oraz wizualizacje 3D. Dzięki naszej pomocy, wnętrze Twojego lokalu będzie zarówno efektowne, jak i funkcjonalne dla klientów. Oto, co zyskasz dzięki nam:

  • profesjonalne projekty technologiczne,
  • wizualizacje 3D,
  • projektowanie mebli,
  • projektowanie identyfikacji wizualnej.

Jeśli chcesz, aby Twój lokal gastronomiczny, piekarnia, cukiernia czy sklep był interesujący dla klientów, to należy o jego wygląd zadbać jeszcze przed jego otwarciem. Im wcześniej zaplanujesz jego wnętrze, tym większą masz szansę na powodzenie. Projekty sklepów i lokali gastronomicznych są niezbędne i znacząco przyczyniają się do sprawnego ich funkcjonowania.

Projektowanie sklepówProjektowanie sklepówProjektowanie sklepówProjektowanie sklepów