Naczynia i akcesoria kuchenne

Produktów: 3976

Odpowiednio wyposażona profesjonalna kuchnia musi być zdolna do spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy bogatą ofertę najwyższej jakości sprzętu gastronomicznego oraz przydatnych w różnych okolicznościach akcesoriów kuchennych. Doskonale nadają się one do wykorzystywania w restauracjach, barach oraz stołówkach.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Lista produktów w kategorii "Kuchnia"

Naczynia kuchenne i inne przybory...

Klienci restauracji oczekują zazwyczaj wysokiej jakości obsługi oraz smakowicie przyrządzonych potraw, podanych do odpowiednio udekorowanego stołu. Aby zadośćuczynić im wymaganiom, musisz dysponować dedykowanymi do profesjonalnych kuchni naczyniami. Oferujemy Ci zakup markowych garnków, patelni, brytfann oraz pojemników, w których przygotowywane dla gości dania nie ulegną przypaleniu lub przegotowaniu i dzięki temu na długo zachowają swój niepowtarzalny smak i aromat. Dostępne u nas kuchenne akcesoria, takie jak krajalnice, ręczne miksery, szatkownice oraz kotleciarki, doskonale sprawdzają się przy wstępnej obróbce żywności, umożliwiając sprawne i szybkie przygotowywanie różnych potraw dla zgromadzonych w lokalu osób. Główną zaletą tych urządzeń jest prosta, intuicyjna obsługa oraz bezpieczeństwo użytkowania. U nas bez trudu znajdziesz model dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Jeśli przychodzący do lokalu goście preferują kupowanie posiłków na wynos, warto zaopatrzyć się też w praktyczną i wydajną pakowarkę próżniową, z teflonową powłoką umieszczoną na elementach grzejnych. Zapakowana w ten sposób żywność dłużej zachowuje świeżość i estetyczny wygląd.

...i bardziej wyszukane akcesoria

Z myślą o bardziej wybrednej klienteli warto rozważyć zakup sprzętu stosowanego w tzw. kuchni malekularnej. Urządzenia do gotowania sous-vide gwarantują równomierne gotowanie posiłków w niskich temperaturach.