Witryny cukiernicze

Produktów: 59

Nie ma lepszego sposobu na zachęcenie klientów do zakupu słodkich wypieków, jak ich umiejętne wyeksponowanie w specjalnie przystosowanej do tego witrynie cukierniczej. Urządzenie to stanowi jeden z najbardziej podstawowych elementów wyposażenia nie tylko piekarni, czy cukierni, ale także restauracji i kawiarni. Znajdujące się na widoku ciasta, ciasteczka i desery z całą pewnością bez trudu znajdą swoich amatorów, którzy zdecydują się na ich zakup.  Wśród lad cukierniczych znajdziesz zarówno pojedyncze modele, jak i witryny przeznaczone do tworzenia stoisk branżowych w sklepach i centrach handlowych.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Uniwersalne i funkcjonalne lady cukiernicze

Witryny cukiernicze to urządzenia, które pełnią zarówno funkcje ekspozycyjne, jak i magazynujące.  Sprawną realizację tego drugiego zadania gwarantują wbudowane w sprzęt agregaty chłodnicze, zapewniające słodkościom optymalną temperaturę przechowywania. Większość modeli wyposażono także w nowoczesne termostaty z funkcją automatycznego odszraniania; te niewielkie, ale bardzo praktyczne przyrządy informują użytkownika o temperaturze panującej we wnętrzu witryny. Oprócz tego, niektóre urządzenia zaopatrzono w higrostat, czyli regulator wilgotności powietrza. Odpowiednio rozmieszczone wewnątrz lady, energooszczędne oświetlenie LED-owe umiejętnie eksponuje wszelkie walory estetyczne znajdujących się tam słodkości. Większość urządzeń posiada zamontowane na wewnętrznym stelażu półki do ekspozycji towarów. W zależności od indywidualnych potrzeb istnieje możliwość zmiany wysokości ich położenia tak, aby jak najlepiej zaprezentować zgromadzone tam pyszności.

Wszystkie dostępne u nas modele lad cukierniczych wykonano z najwyższej jakości materiałów. Mnogość oferowanych wersji urządzenia sprawia, że bez trudu można znaleźć witrynę chłodniczą, neutralną lub grzewczą, która idealnie dopasuje się do stylu aranżacji wnętrza danego lokalu. Sprzęt działa bezawaryjnie przez wiele lat, gwarantując świeżość przechowywanych w nim słodkości.

Przydatne funkcje lad cukierniczych

Z witryn cukierniczych można z powodzeniem stworzyć  praktyczne stoiska cukiernicze. W przypadku części witryn istnieje możliwość połączenia ich ze sobą w jeden rozciągający się na całej długości lokalu szereg urządzeń przeznaczonych do ekspozycji towaru. To pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni sklepu w celach reklamowych. Szerokość asortymentu dostępnego na stoiskach cukierniczych daje klientom praktycznie nieograniczoną możliwość wyboru ulubionych słodkości.