Przybory do kuchni

Produktów: 669

Poszukując wyposażenia do profesjonalnej kuchni zachęcamy, byś skorzystał z oferty  przyborów do kuchni. Proponujemy Ci zakup najwyższej jakości produktów służących do krojenia, mieszania, ścierania, jak również obierania i wyciskania różnego rodzaju produktów spożywczych. Polecane przez nas przybory, z pewnością spełnią wymagania każdego zatrudnionego u Ciebie pracownika. Oferujemy Ci przybory do kuchni ze stali nierdzewnej, drewna, melaniny, jak i wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Wszystkie produkty z tej kategorii posiadają wymagane atesty i certyfikaty, jak również są łatwe do utrzymania w czystości.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Lista produktów w kategorii "Przybory do kuchni"

Rózga, L 550 mm
Rózga, L 550 mm

42,64 zł44,42 zł

Oszczędzasz 4%

Wysyłamy w 24 godziny

Rózga, L 600 mm
Rózga, L 600 mm

35,31 zł36,78 zł

Oszczędzasz 4%

Chwilowo niedostępny

Jeśli zależy Ci na sprawnym i szybkim przygotowywaniu różnego rodzaju dań w swojej restauracji, jak również na efektywnej obsłudze przyjęć okolicznościowych, powinieneś zainwestować w trwałe i estetycznie wykonane przybory do kuchni. W naszej ofercie handlowej znajdziesz podstawowe akcesorium każdego kucharza, czyli profesjonalne zestawy noży dla szefa kuchni, jak również rózgi do ubijania piany z białek, funkcjonalne sita kuchenne czy lejki. W naszym asortymencie produktowym znajdują się także przybory do kuchni, które pomogą Ci w wyjmowaniu produktów ze słoików, jak również obracaniu ich na rozgrzanej patelni. Doskonałej jakości obieraczki i skrobaki, które znajdziesz w naszym e- sklepie ułatwią i znacznie przyspieszą żmudną czynność, jaką jest pozbywanie się skórek z warzyw i owoców.

Funkcjonalne przybory do kuchni, które można używać w każdym lokalu gastronomicznym  

Zamawiając przyboru do kuchni z naszego asortymentu sklepowego, otrzymujesz wyjątkowo funkcjonalne, a także wytrzymałe akcesoria, które ułatwią Ci wykonywanie codziennych prac, związanych z przygotowywaniem posiłków. Oferowane przez nas przybory do kuchni ze stali nierdzewnej, posiadają idealnie gładką powierzchnię, dzięki czemu, zapewniają maksymalny komfort pracy. Posiadamy także akcesoria które wykonano m.in. ze stopu aluminium malowanego proszkowo czy odpornego na wysoką temperaturę tworzywa sztucznego, które niewątpliwe będą stanowić ozdobę każdej profesjonalnej kuchni.