Akcesoria do lodów

Sprzedaż lodów w okresie letnim stanowi gwarancję satysfakcjonujących dochodów. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na otwarcie własnej lodziarni lub włącza chłodne desery do menu kawiarni, cukierni czy mobilnego food trucka. Ostateczną weryfikacją tego pomysłu na zwiększenie obrotów jest jednak satysfakcja klientów. Zakup odpowiednich akcesoriów do lodów i niezbędnych urządzeń to pierwszy krok do sukcesu. Umożliwiają one zachęcającą ekspozycję, przechowywanie, przenoszenie oraz serwowanie, na każdym kroku potwierdzając swoją praktyczność. Ich podstawowym zadaniem jest bowiem ułatwienie i usprawnienie sprzedaży deserów lodowych, mrożonych koktajli oraz sorbetów na każdej płaszczyźnie. Nasz asortyment jest starannie wyselekcjonowany, aby dostęp do wysokiej jakości produktów nie był w najmniejszym stopniu utrudniony. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą różnorodnych akcesoriów do lodów renomowanych firm zapewniających spójność funkcjonalności i solidności wszelkich wyrobów.

czytaj więcej

Nowe produkty

Faworyci miesiąca

Najlepsze ceny

Najlepsze marki

Sprawna sprzedaż i ekspozycja lodów

Klienci zwykle nie przepadają za długim czasem oczekiwania. Kolejki do lodziarni potwierdzają niejako, że serwowany w niej produkt cieszy się zainteresowaniem konsumentów, ale także demaskują pewnego rodzaju problemy z obsługiwaniem odwiedzających. Aby ułatwić pracownikom realizację codziennych obowiązków, warto odpowiednio zaaranżować ich stanowisko pracy i uzupełnić je niezbędnymi akcesoriami do lodów. Z pewnością skróci się wówczas czas oczekiwania na upragniony deser, co jednocześnie wpłynie pozytywnie na doświadczenia zakupowe.

 

Gdy wyprodukowane w wielofunkcyjnej maszynie lody znajdują się już w pojemnych kuwetach, a każdy smak jest opatrzony stosowną grafiką lub opisem, można przejść do ich sprzedaży. Kompletowanie dodatkowego wyposażenia lodziarni warto rozpocząć od wybrania produktu do nakładania. Można postawić na ergonomiczną szpatułkę do lodów, porcjoner ze stali nierdzewnej lub praktyczną gałkownicę. Różnorodność oferty naszego sklepu pozwala znaleźć propozycję, która jest idealnie skrojona pod specyfikę danej działalności. Jej wybór należy starannie przemyśleć, ponieważ poszczególne produkty różnią się:

  • typem i wielkością łyżki,
  • rodzajem i długością uchwytu,
  • materiałem wykonania.

Niektóre formują porcję w unikalny kształt serca lub kwiatka, co z pewnością zaskoczy każdego miłośnika lodów gałkowych.

Nawet najbardziej solidne akcesoria do lodów nie będą w dłuższej perspektywie służyć, tak jak powinny, jeśli nie zadba się o ich konserwację i regularne czyszczenie. Płuczki do gałkownic okazują się w tym kontekście istotnym wsparciem. Dysponujemy zarówno modelami ściennymi, jak i wiszącymi czy nastawnymi. Asortyment obejmuje także akcesoria oraz części zamienne, takie jak krany, suszarki oraz natryski.

Kubek, wafelek czy pucharek?

Każdy przedstawiciel branży gastronomicznej zdaje sobie sprawę z istoty estetycznej prezencji serwowanych dań. Ludzie niejednokrotnie przed pierwszym kęsem konsumują potrawę oczami. Zasada ta ma swoje zastosowanie również w branży lodowej, gdzie za wygląd odpowiada przede wszystkim produkt, w którym podaje się deser. Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się oferować swoim klientom lody gałkowe w wafelku, czy w papierowym kubeczku. W obu przypadkach przydatny okaże się praktyczny stojak pozwalający szybko sięgnąć po dany produkt. Jeśli umożliwisz gościom wybór, na pewno zyskasz kilka dodatkowych punktów w ich oczach. Gdy specyfika Twojego lokalu umożliwia spożywanie przy stolikach, rozważ zakup wielorazowych naczyń na lody. Eleganckie pucharki, bogato zdobione, szklane miseczki oraz niezwykłe półmiski sprawią, że jedzenie będzie jeszcze przyjemniejsze.

 

Wszystkie produkty z prezentowanej kategorii pochodzą od sprawdzonych producentów o wieloletnim doświadczeniu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była dla Ciebie wsparciem w kompletowaniu akcesoriów do lodziarni, kawiarni, cukierni czy jakiegokolwiek innego lokalu z branży gastronomicznej. Poszczególne produkty wzbogacono o specyfikację techniczną, a także opis, które mają ułatwić podjęcie najlepszej decyzji. Podczas wyboru wyposażenia nie należy kierować się myślą o szukaniu oszczędności. Zakup wysokogatunkowego sprzętu to inwestycja, która bardzo szybko się spłaca.