Wyposażenie bufetu

Produktów: 620

Do przygotowania cateringu lub szwedzkiego stołu, które będą w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, niezbędne jest zaopatrzenie się w odpowiedni sprzęt oraz akcesoria do serwowania posiłków. W tej kategorii produktów dostępne są praktyczne przybory wykorzystywane w trakcie przyrządzania i podawania do stołu posiłków, a także meble cateringowe i urządzenia służące do transportowania żywności.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Lista produktów w kategorii "Bufet"

Akcesoria do podawania potraw do stołu

Pięknie udekorowany stół oraz najwyższa jakość obsługi – te dwa czynniki są w stanie przyciągnąć wielu klientów do lokalu gastronomicznego. W ich praktycznej realizacji pomogą Ci poręczne, wygodne w użyciu patery i kosze do pieczywa, a także stojaki bufetowe, na których można wyeksponować m. in. owoce, ciasteczka, a także przygotowane dla gości dania. Eleganckie, prostokątne lub okrągłe tace dzięki lekko zaokrąglonym krawędziom umożliwią komfortowe donoszenie potraw do stołu oraz szybkie zebranie brudnych naczyń ze stołu po zakończonym posiłku. W bufetach restauracyjnych i barowych znakomicie sprawdzą się też podgrzewacze do żywności, gwarantujące spożywanym potrawom optymalną temperaturę nawet po upływie dłuższego czasu od ich przygotowania. Takie urządzenia znajdują swoje zastosowanie także w trakcie eventów organizowanych w warunkach plenerowych.

Żaden lokal gastronomiczny nie może się obyć również bez funkcjonalnych warników do wody oraz zaparzaczy do kawy  z wbudowanym filtrem. Sprzęt wykonany ze stali nierdzewnej posiada szczelną pokrywkę, a także obudowę złożoną z pojedynczych lub podwójnych ścianek. Dzięki temu przygotowany w nim napój przez długi czas utrzymuje wysoką temperaturę oraz niepowtarzalny smak i aromat.

Meble cateringowe i urządzenia do transportowania żywności

Dostępne u nas krzesła, stoły oraz ławy cechuje stylowy design oraz wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Większość modeli jest przystosowana do użytkowania tak na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Meble nie zajmują zbyt wiele miejsca, po ich złożeniu można je przenieść w dowolne miejsce.

U nas zaopatrzysz się także w praktyczne wózki transportowe oraz pojemniki termoizolacyjne do transportowania żywności. Wyposażony w ergonomiczne mobilne uchwyty sprzęt nadaje się do przenoszenia tak zimnych, jak i gorących potraw.