Wyposażenie barowe i do pubu

Produktów: 844

Prowadzenie własnego lokalu gastronomicznego wiąże się z koniecznością zakupu odpowiedniego wyposażenia barowego. Z nami kompleksowo zaopatrzysz swój bar w różne akcesoria oraz sprzęt niezbędny do przygotowywania drinków i przekąsek dla klientów. Dysponowanie takimi urządzeniami zapewni Twojemu lokalowi popularność wśród okolicznych klientów oraz konkurencyjną pozycję wśród innych lokali gastronomicznych.

 

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Lista produktów w kategorii "Bar / Pub"

Ociekacz TA100
Ociekacz TA100

137,46 zł156,21 zł

Oszczędzasz 12%

Chwilowo niedostępny

Barowe akcesoria – wiele drobiazgów, jedna harmonijna całość

Bar to miejsce, które nie może się obyć bez wielu drobiazgów, takich jak choćby shakery do drinków, syfony, słomki czy maty barmańskie. Te przedmioty pozwalają na sprawne przygotowywanie oraz estetyczne serwowanie nawet najbardziej wyszukanych trunków i napojów – tak bezalkoholowych, jak i z dodatkiem „procentów”. Do podawania gotowych drinków doskonale nadają się szklaneczki oraz kieliszki, o bardziej lub mniej klasycznym designie i kształcie. Przy wystawianiu rachunku dla klienta warto wykorzystać ciekawe akcesoria kasowe w postaci np. kolców lub listw na bony. Umieszczenie na nich paragonu zapobiega jego zagubieniu. Ponadto dzięki nietypowemu designowi świetnie sprawdzą się one jako element dekoracyjny stołu. Od barmana zazwyczaj oczekuje się także sprawnego posługiwania się dyspenserami do piwa i wina. Przy użyciu takich dozowników możliwe jest optymalne porcjowanie wlewanego do szklanki napoju, zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta.

Barowy sprzęt w atrakcyjnym wydaniu

W większości wypadków nie dałoby się przygotować pysznych drinków bez dysponowania wysokiej jakości urządzeniami elektrycznymi. Warto wyposażyć bar w sprawnie działającą wyciskarkę do owoców. Dostępne w różnych modelach urządzenia zwykle posiadają szczelną obudowę, gwarantującą utrzymanie higieny w trakcie wytwarzania soku z cytrusów. Z kolei do przyrządzania koktajli mlecznych niezbędne okazują się zazwyczaj blendery wyposażone w specjalistyczne noże służące nie tylko do rozdrabniania owoców i warzyw, ale także kruszenia lodu. Do tych urządzeń można dokupić również specjalne dzbanki zaopatrzone w obudowę wyciszającą. Pokryte powłoką tytanową ostrza ze stali nierdzewnej są bardzo wytrzymałe, w razie ich zużycia można jednak je wymienić bez najmniejszego problemu. Profesjonalny sprzęt barowy, który będzie służył Ci przez wiele lat, znajdziesz u nas.