Leasing wyposażenia gastronomicznego

Profesjonalne wyposażenie każdej restauracji ma bardzo duże znaczenie. Wpływa nie tylko na profesjonalną obsługę, sprawność działania, ale także na sukces lokalu. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że zakup sprzętu może stanowić duże wyzwanie finansowe. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy bardzo atrakcyjne warunki. Leasing gastronomiczny to bardzo szybka, korzystna i wygodna firma finansowania wyposażenia restauracji, bufetu, kawiarni, piekarni, cukierni i innej placówki o podobnym charakterze. Sprawdź, jakie to proste!

 

Leasing wyposażenia gastronomicznego Europejski Fundusz Leasingowy

Oferta leasingu wyposażenia gastronomicznego z Europejskim Funduszem Leasingowym zapewnia bardzo proste warunki współpracy. Na początku wskazujecie Państwo sprzęt, który chcecie wziąć w leasing. Może to być agregat, regał, stół chłodniczy, mikser kuchenny, robot, frytkownica, patelnia, piekarnik, ekspres do kawy, waga, witryna grzewcza, zmywarka i wiele innych. Na tej podstawie przygotowujemy dla Państwa najkorzystniejszą ofertę. Gwarantujemy uproszczone procedury i wymagania finansowe bez zbędnych analiz. Co więcej, w przypadku leasingu operacyjnego czynsz zostaje w 100-procentach ujęty w kosztach uzyskania przychodu. W zależności od preferencji umowa zawierana jest u klienta lub w oddziale Europejskiego Funduszu Leasingowego. Ponadto teraz zyskujesz prawo do odliczenia podatku VAT w pełnej wysokości w związku z zawarciem umowy leasingowej. Na załatwienie wszelkich formalności potrzebujemy tylko 24 godziny! Okres finansowania wynosi w tym przypadku aż 60 miesięcy. Bez zbędnych formalności, szybko, sprawnie i kompleksowo dla transakcji do 500 tysięcy złotych.

 

Podsumujmy zatem zalety leasingu wyposażenia gastronomicznego Z EFL:

  • finansowanie od pierwszego dnia działalności,
  • wniosek o pomoc złożysz online,
  • okres finansowania wynosi nawet 60 miesięcy,
  • wszystko odbywa się bez zbędnych formalności,
  • szybka decyzja i umowa gotowa w ciągu jednego dnia od złożenia podania,
  • najwyższa jakość obsługi,
  • wybór finansowania w jednej z dwóch walut: PLN lub EURO na podstawie stałej lub zmiennej stopy procentowej,
  • zmniejszenie podatku dochodowego przez zaliczenie rat leasingowych do kosztu uzyskania przychodu.

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem firmy Benler.pl w celu poznania dokładnych informacji dotyczących oferty leasingu i podpisania umowy. Dzięki temu otrzymasz niezbędny sprzęt i spełnisz swoje marzenia o wspaniałej restauracji! Nie czekaj, marzenia są po to, aby je spełniać właśnie w tej chwili!