Kuwety na lody

Produktów: 58

Funkcjonowanie branży gastronomicznej opiera się na zaufaniu gości wobec właściciela i obsługi danego lokalu. Aby jak najlepiej się za nie odwdzięczyć, należy każdego dnia zwiększać standardy oferowanych usług, a także udoskonalać produkty. Umożliwia to między innymi profesjonalnewyposażenie lodziarni, cukierni czy też kawiarni. Wysokiej jakości sprzęt w połączeniu z fachowością pracowników to recepta na dobrze prosperującą działalność. W przypadku obiektów, które szczycą się największymi obrotami w okresie letnim, niezbędne okazują się dystrybutory uzupełnione kuwetami do lodów. Stanowią one solidne pojemniki gastronomiczne pozwalające na przechowywanie, transportowanie oraz estetyczną ekspozycję tego rodzaju produktów. Oferowane przez nas kuwety do lodów są uniwersalne, trwałe, a także starannie wykonane. Dystrybuujemy wyłącznie produkty renomowanych marek, dzięki czemu każdy model spełnia oczekiwania i jest przystosowany do użytku komercyjnego. Sprawdź, która propozycja najlepiej sprawdzi się w Twoim lokalu.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Wysokiej klasy pojemniki na lody

Lokal gastronomiczny, który ma w swojej ofercie lody, powinien dysponować dystrybutorem odpowiadającym na realne zapotrzebowanie. Jednak jego integralnym uzupełnieniem są pojemniki na lody, zwane kuwetami. Dostępne są w szerokim spektrum rozmiarów, aby każdy znalazł model skrojony pod indywidualne potrzeby. Choć z pozoru stanowią wyłącznie jeden z elementów wyposażenia lodziarni, odgrywają kluczową rolę. Przede wszystkim lody mogą dzięki nim być przechowywane w odpowiednich warunkach, gdyż są przystosowane do użytku w:

  • witrynach mroźniczych,
  • lodówkach,
  • konserwatorach,
  • chłodniach.

 

Ze względu na schludną estetykę pozwalają eksponować lody, zachęcając gości do ich zakupu. Odznaczają się przy tym kompaktowością i łatwością przenoszenia, co w oczywisty sposób przekłada się na możliwość sprawnego transportowania zamrożonego produktu.

 

Wysokiej klas kuwety na lody wykonuje się z wytrzymałej stali nierdzewnej lub poliwęglanu. Oba materiały stanowią gwarancję wieloletniego użytkowania, redukują ryzyko uszkodzeń mechanicznych, a także zapewniają nienaganną solidność. Tylko mieszanka wszystkich wspomnianych cech powoduje, że pojemnik sprawdza się w gastronomii, a wymagające warunki oraz intensywna eksploatacja w żaden sposób mu nie zagrażają. W naszym asortymencie znajdują się zarówno okrągłe kuwety do lodów, jak i propozycje w kształcie prostokątów. Szerokie spektrum produktów umożliwia dopasowanie konkretnych rozwiązań do potrzeb swojego biznesu, rozmiarów dystrybutora, liczby serwowanych dziennie porcji i wielu innych czynników. Bez względu na kształt czy wymiary kuwety, zdecydowana większość modeli ma zaokrąglone krawędzie, które ułatwiają utrzymanie ich w czystości.

 

W opisywanej kategorii widnieją również pokrywki do kuwet, bez których wiele pojemników nie odegra perfekcyjnie swojej roli. Zastosowanie podczas ich produkcji najnowszych technologii powoduje, że wykazują odporność na szerokie spektrum temperatur, nie szkodzi im mycie w zmywarce, a lody dłużej utrzymują swoją świeżość. Pokrywki do pojemników gastronomicznych często oferują przydatne udogodnienia, takie jak etykiety ze smakami lodów do wielokrotnego zakreślania flamastrem. Dzięki nim klienci od razu wiedzą, na którą propozycję warto się zdecydować.

Kuweta do lodów - integralna część dystrybutora

Oferowane przez nas kuwety do lodów to wyroby cenionych producentów. Dokładamy wszelkich starań, aby asortyment sklepu uwzględniał jedynie przedmioty, których wysoka jakość oraz użyteczność są niekwestionowane. Tylko wówczas jesteśmy w stanie zagwarantować, że akcesoria do lodziarni nie zawiodą i realnie pomogą w codziennym funkcjonowaniu, a także wykonywaniu zawodowych obowiązków. Skompletowanie wyposażenia to ważny fundament, którego nie wolno lekceważyć. Kupując produkty o niepodważalnej przydatności, porównaj ich parametry techniczne, szczegółowe opisy oraz konkretną specyfikę. Dystrybuujemy prostokątne i okrągłe kuwety do lodów o zróżnicowanej charakterystyce, aby każdy mógł wybierać spośród wszystkich dostępnych na rynku rozwiązań.