Kuwety do lodów okrągłe

Produktów: 8

Lody gałkowe to jeden z najpopularniejszych deserów w opcji na wynos. Skutecznie pomagają się schłodzić, gwarantując jednocześnie przyjemne walory smakowe, więc w okresie letnim na ulicach widać szczególnie dużo osób, które trzymają w dłoniach chrupiącego wafelka. Lodziarnie notują wówczas największe obroty, a liczne grono właścicieli kawiarni, cukierni, a nawet restauracji decyduje się na umieszczenie w swoim lokalu konserwatora do lodów. Jest to profesjonalne urządzenie chłodnicze, które pozwala przechowywać produkt w sprzyjających warunkach (od -20 do -10°C),aby porcje zawsze były świeże, prezentowały się estetycznie, a ich konsystencja zachęcała do konsumpcji. Dystrybutory nie spełniałyby jednak swojej funkcji należycie bez wysokiej jakości prostokątnych lub okrągłych kuwet do lodów. Są to gastronomiczne pojemniki o konkretnych parametrach potwierdzających ich użyteczność. Zapoznaj się z naszym asortymentem, aby wybrać spośród oferowanych produktów kuwetę do lodów, która odpowiada na Twoje potrzeby oraz oczekiwania.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Akcesoria do przechowywania lodów w odpowiednich warunkach

Okrągłe pojemniki do lodów zaliczają się do niezbędnego wyposażenia lodziarni czy też lokalu gastronomicznego serwującego ten wspaniały deser. Mają one szereg praktycznych zastosowań, które powodują, że są użytkowane każdego dnia, ułatwiając tym samym pracę obsługi. Podstawową funkcją jest oczywiście przechowywanie lodów wewnątrz konserwatora. Oferowane przez nas kuwety są przeznaczone do uzupełniania wszystkich najpopularniejszych dystrybutorów dostępnych na rynku. Sprawdzają się również podczas przenoszenia lodów między pomieszczeniami, transportowania ich w ramach dalszych podróży, a także przechowywania w chłodniach lub innych pomieszczeniach gospodarczych.

 

Okrągłe kuwety do lodów posiadają zaokrąglone końcówki, dzięki czemu łatwo dbać o ich czystość. Przemyślany kształt zapobiega także pozostawaniu resztek produktu w różnych zakamarkach, przez co okazują się one bardzo higieniczne. Istotnym parametrem jest przy tym materiał wykonania. Kuwety do lodów produkuje się z solidnego aluminium bądź stali nierdzewnej. Wówczas są one odpowiednio trwałe, wytrzymałe, odporne na intensywną eksploatację oraz uszkodzenia mechaniczne, a także estetyczne. Oba wspomniane materiały są przystosowane do kontaktu z żywnością, a ich pielęgnacja nie jest problematyczna. Okrągłe pojemniki do lodów można myć w zmywarce.

Praktyczne i solidne pojemniki na lody

Wybierając kuwety do lodów, trzeba zwrócić uwagę na ich szczegółową charakterystykę. Każdy produkt w ofercie naszego sklepu jest opatrzony opisem, specyfikacją techniczną, a także wzbogacony o fotografię, aby ułatwić podjęcie rozsądnej decyzji. Jakie parametry odgrywają zatem istotną rolę?

  • materiał wykonania (stal nierdzewna lub aluminium),
  • kształt (dopasowany do dystrybutora do lodów),
  • wymiary pojemnika,
  • pojemność,
  • masa,
  • obecność dodatkowego wyposażenia.

 

Niektóre kuwety do lodów są wzbogacone o praktyczny, ergonomiczny uchwyt umożliwiający sprawne przenoszenie pojemnika, a także wyjmowanie go z wnętrza konserwatora. Jeśli uważasz, że takie udogodnienie będzie dla Ciebie przydatne, nasz asortyment uwzględnia tego rodzaju propozycje.

 

Akcesoriami o niekwestionowanej przydatności są pokrywki do kuwet. Kładąc je na pojemniku, znacząco wydłuża się okres świeżości lodów. Pomagają także w dbaniu o zachowanie odpowiedniej konsystencji, a przede wszystkim zapobiegają przedostawaniu się do wnętrza okrągłej kuwety zanieczyszczeń. Ma to szczególnie duże znaczenie w sytuacji, gdy serwuje się lody na powietrzu z mobilnego dystrybutora.

 

Każdego dnia przykładamy wagę do starannej selekcji produktów, które ostatecznie trafiają do naszej oferty. Dystrybuujemy wyłącznie wyroby firm sprawdzonych i renomowanych. Dzięki temu nasz asortyment tworzą urządzenia, akcesoria oraz maszyny dla gastronomii, na których można bezwzględnie polegać. Jeśli aktualnie jesteś w trakcie procesu kompletowania wyposażenia do swojego lokalu, zapoznaj się z opisywaną kategorią. Znajdują się w niej wysokiej jakości cylindryczne kuwety do lodów, których przydatność potwierdzają konkretne parametry. Sprawdź, co przygotowaliśmy i wybierz coś dla siebie spośród najlepszych propozycji.