Pokrywki do kuwet

Produktów: 15

Pokrywki do kuwet wydłużają okres świeżości lodów. Dzięki nim zachowują pożądaną konsystencję, a także nie przesiąkają innymi zapachami. Przykrywki zapobiegają również przedostawaniu się do wnętrza pojemnika wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Mogą to być zarówno resztki lodów innego smaku, które zsunęły się z gałkownicy, jak i zabrudzona woda z płuczki. Tworzą także nieprzekraczalną barierę dla owadów, czuwając tym samym nad zachowaniem norm higieny. Akcesoria do kuwet okazują się przydatne również w czasie transportowania lodów. Nasz asortyment to szerokie spektrum pokrywek do kuwet na lody, więc z pewnością każdy odnajdzie produkt spełniający określone kryteria. Dysponujemy przykrywkami do pojemników cylindrycznych, a także prostokątnych o wielu zróżnicowanych rozmiarach. Tego rodzaju akcesoria do przechowywania lodów najczęściej produkowane są z poliwęglanu bądź stali nierdzewnej. Oba materiały znacznie się od siebie różnią, ale łączy je praktyczność i szereg zastosowań.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Praktyczne wyposażenie lodziarni - przykrywki do pojemników

Lody gałkowe od lat znajdują się w czołówce najpopularniejszych wśród Polaków deserów. Szczególnie w okresie letnim można zaobserwować wzrost zainteresowania tego rodzaju smakołykiem. Uzasadnienie tego trendu jest oczywiste. Zimne lody oferują swoiste ukojenie w trakcie upałów, zastępując tym samym cień pobliskiego drzewa. Nie bez znaczenia jest również fakt, że wspaniale smakują, a ich jedzenie po prostu sprawia przyjemność. Lodziarnie można w związku z tym spotkać dosłownie na każdym kroku, zarówno w małych miasteczkach, jak i metropoliach. Nieodłącznym elementem krajobrazu w turystycznych kurortach jest natomiast szereg plenerowych lodziarni. Osoby prowadzące tego rodzaju działalność kupują mobilny dystrybutor, a następnie wypełniają zlokalizowane w nim pojemniki najwyższej jakości lodami. Wśród przydatnych w tej sytuacji akcesoriów wyróżniają się pokrywki do kuwet. Zapobiegają bowiem przedostawaniu się do ich wnętrza zanieczyszczeń mechanicznych, oferując wiele innych korzyści. Ma to duże znaczenie, gdy serwuje się desery lodowe pod chmurką.

 

Pokrywka z tworzywa sztucznego to chętnie wykorzystywane rozwiązanie o atrakcyjnym stosunku ceny do jakości. Poliwęglan gwarantuje trwałość produktu, a także możliwość mycia w zmywarce i łatwość czyszczenia. Wykonane z niego przykrywki mają zaokrąglone krawędzie. Wykazują przy tym odporność na szeroki zakres temperatur, co podkreśla ich solidność. Sprawdzą się doskonale, jeśli Twoim głównym celem jest ochrona lodów przed zabrudzeniem. Pokrywka ze stali nierdzewnej to synonim eleganckiego wzornictwa i wieloletniej żywotności. Poza odgrywaniem roli bariery dla wszelkiej maści zanieczyszczeń pomagają utrzymać konkretną temperaturę wewnątrz kuwety. Zwykle zawdzięczają tę funkcję zaawansowanej technologii podwójnych ścianek.

Solidne pokrywki do kuwet cylindrycznych i prostokątnych

Kompletowanie wyposażenia do lokalu gastronomicznego to niełatwe zadanie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, których użyteczność trzeba zweryfikować na własną rękę. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do starannie wyselekcjonowanej grupy wyrobów z zakresu wyposażenia lodziarni, nasz asortyment stoi przed tobą otworem. W prezentowanej kategorii znajdują się wysokiej jakości pokrywki do kuwet renomowanych producentów. Starannie selekcjonujemy wyroby, które włączamy do asortymentu, aby maksymalnie ułatwić Ci wybór. Przeglądając dostępne w naszym sklepie produkty, nie musisz zastanawiać się, czy spełnią swoją funkcję. Na każdym elemencie wyposażenia możesz bezwzględnie polegać i liczyć na jego wsparcie w codziennym prowadzeniu działalności.

 

Pamiętaj, że osiągnięcie sukcesu w gastronomii wymaga rzetelnej pracy, ale atrakcyjne menu i najwyższe standardy obsługi mogą nie wystarczyć. Warto zdecydować się na sprzęt oraz akcesoria, które ułatwią wykonywanie obowiązków pracownikom i sprawią, że Twój biznes wypłynie na szerokie wody. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu. Poza przykrywkami do kuwet i innymi akcesoriami do przechowywania znajdziesz w niej maszyny do produkcji lodów, profesjonalne konserwatory, a także gałkownice, szpatułki oraz naczynia.