Salaterki

Produktów: 23

Właśnie przeprowadziłeś się do nowego domu i kompletujesz wyposażenie kuchni? A może uzupełniasz jej stan po remoncie? Oczywiście, w pierwszej kolejności zapewne myślisz o zakupie podstawowego asortymentu składającego się z talerzy, sztućców, garnków, patelni itp. Nie powinieneś jednak na tym poprzestać, jeśli chcesz być szczęśliwym posiadaczem w pełni zaopatrzonej w różne przybory jadłodajni. Każdy drobiazg może tutaj przesądzić o charakterze indywidualnego postrzegania pomieszczenia przez domowników i gości. Przyrządzając potrawy na rodzinne uroczystości niewątpliwie potrzebujesz czegoś więcej niż standardowe wyposażenie kuchni. Odświętne posiłki nabiorą bardziej wyrazistego charakteru, jeśli zostaną podane w salaterkach o ciekawych kształtach i fantazyjnych motywach zdobniczych. Estetyka serwowania posiłków zalicza się do jednych z istotniejszych punktów savoir-vivre’u. Pragniesz okazać zaproszonym na przyjęcie gościom należny szacunek, honorując ich nienagannym sposobem podawania dań? Nie wahaj się wzbogacić swój kuchenny asortyment o pięknie wykonane miski do sałatek, zup, sosów i innych przystawek.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Tak jak przystawki są dopełnieniem dla serwowanych posiłków, tak salaterki pełnią rolę swoistego dodatku do standardowych akcesoriów kuchennych. Ich obecność na odświętnym stole świadczy o wyrafinowanym guście gospodarza oraz jego dbałości o najmniejsze szczegóły, zwłaszcza w dziedzinie dekorowania ław, przy których gromadzą się zaproszeni członkowie rodziny i znajomi.

Praktyczne i estetyczne salaterki na każdą okazję

Zastanawiasz się nad tym, jakie salaterki kupić do swojego domu lub restauracji? Wybór najlepszej oferty rzeczywiście nie jest łatwy. Miseczki dostępne są na rynku w różnych wariantach wielkościowych oraz kolorystycznych, ponadto różnią się one między sobą także kształtem i pojemnością, jak również materiałem, z którego zostały wykonane. Modele szklane, ceramiczne czy porcelanowe? Jeśli to pytanie spędza Ci sen z powiek, najlepiej zwrócić uwagę na posiadaną zastawę obiadową. Aby wszystkie ułożone na stole naczynia idealnie komponowały się ze sobą pod względem estetycznym, powinny być maksymalnie podobne do siebie. Jeżeli to możliwe, zaopatrz się w miski z tego samego zestawu. W ten sposób zadbasz o klasykę wystroju stołu, a poszczególne elementy serwisu nie będą „gryzły” się ze sobą.

Jakie salaterki znajdziesz w naszym sklepie? Można je określić jednym słowem – przerózne. Większość z nich ma klasyczny, okrągły kształt, jakkolwiek Twoją uwagę na pewno przyciągną także bardziej nietypowe, kwadratowe miseczki. W przygotowanej z myślą o naszych klientach ofercie postawiliśmy głównie na klasykę, jeśli chodzi o barwę dostępnych modeli. Uniwersalne, białe lub przezroczyste pojemniki pozbawione jakichkolwiek elementów zdobniczych wpasują się właściwie w każdą uroczystość. Nie ma znaczenia, jakie produkty zdecydujesz się w nich umieścić.  Będą się one prezentować równie dobrze z ziemniakami, sałatką czy cukrem w środku.

Zalety salaterek

Nie da się ukryć, że miseczki do przystawek wyróżnia bogactwo form i kształtów. Wśród najpopularniejszych modeli wskazuje się na następujące:

  • miski z wieczkami i pokrywkami;
  • płaskie salaterki, idealne do serwowania na nich przypraw;
  • osadzone na wysokich nóżkach szklane naczynka o bardzo efektownym wyglądzie;
  • kolorowe miseczki dla dzieci, idealne do jedzenia z nich zdrowych i pożywnych płatków śniadaniowych;
  • duże, pięknie wyglądające misy na owoce;
  • trójdzielne salaterki, w których umieszcza się różne przystawki i przekąski;
  • miseczki do tapas.

Niezależnie od tego, na który model miseczki ostatecznie się zdecydujesz, musisz wiedzieć, że postanowienie o jego zakupie będzie dobrą decyzją. Wszystkie dostępne u nas salaterki wykonano z bardzo wytrzymałych i odpornych na stłuczenia i inne uszkodzenia mechaniczne materiałów. To oznacza, że mogą Ci one służyć przez wiele lat, a przy tym będą nieustannie wyglądać jak nowe. Nie musisz też obawiać się długotrwałego przechowywania w nich żywności. Materiał, z których je zrobiono jest zupełnie wolny od szkodliwych substancji i związków chemicznych. Mogą z nich zatem korzystać także dzieci.