Witryny piekarnicze i cukiernicze

Produktów: 8

Nie od dziś wiadomo, że względy estetyczne w sposób znaczący wpływają na rentowność sklepu, a właściwa ekspozycja towarów odgrywa ważną rolę w sprzedaży. Dlatego witryny piekarnicze stanowią tak istotny element wyposażenie piekarni czy cukierni. Ich ważną cechą jest specjalne oświetlenie, które pozwala na wydobycie atutów wizualnych umieszczonych w niej produktów, a także odpowiednio skonstruowane półki, które prowokują do zakupów. Witryna piekarnicza powinna być również meblem funkcjonalnym, dlatego najlepsze mają dużą przestrzeń magazynową, wyposażoną w szuflady czy wieszaki na materiały do pakowania, dzięki którym obsługa kupujących może być szybsza i wygodniejsza. Ważnym atrybutem witryn piekarniczych jest również uchylna szyba z hartowanego szkła, dzięki której utrzymywanie lady w czystości jest łatwiejsze. Najlepsze witryny piekarnicze mają również gniazda umożliwiające podłączenie do prądu kasy fiskalnej, podstawki do podgrzewania wody i takie przydatne udogodnienia, jak uchwyt na ręcznik papierowy czy solidny nóż do cięcia papieru pakownego.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Eleganckie witryny piekarnicze

Witryna piekarnicza powinna być elegancka, nowoczesna i jak najbardziej funkcjonalna tak, żeby codzienne korzystanie z niej było przyjemne, a eksponowane w niej produkty sprzedawały się jak świeże bułeczki. Dlatego witryny piekarnicze mają półki ułożone pod odpowiednim kątem i wykonane z najwyższej jakości materiałów, profesjonalne ledowe oświetlenie, a także rozwiązania zwiększające ergonomię codziennej pracy ekspedientów. Ich ważnym atutem jest także estetyczny wygląd frontu i boków witryny piekarniczej. Najlepiej jeśli będzie on dopasowany do wystroju sklepu i korespondował z jego kolorystyką. Ważną cechą mebli tego typu są również blaty robocze wykonane z trwałych materiałów i półka dla klientów zamontowana z przodu witryny.

 

Codzienną eksploatację lady piekarniczej ułatwia również taca na okruchy, dzięki której utrzymywanie mebla w czystości jest dużo łatwiejsze. Decydując się na kupno witryny piekarniczej warto także zwrócić uwagę na możliwość łączenia ze sobą kilku witryn, zawieszania półek na dowolnej wysokości czy obecność rantu zabezpieczającego przez spadaniem tacek z pieczywem.