Regały chłodnicze

Produktów: 79

Regały chłodnicze umożliwiają przechowywanie produktów wymagających niskiej temperatury, takich jak: produkty garmażeryjne, gotowe przekąski, nabiał, mięso czy ryby. Ponieważ najczęściej stanowią wyposażenie sklepów spożywczych i lokali usługowych, ważna jest nie tylko ich funkcjonalność, ale taże odpowiednie walory ekspozycyjne. Spośród dostępnych regałów chłodniczych można wybrać te do sprzedaży drobnych produktów przy kasie, tradycyjne witryny chłodnicze czy otwarte regały sklepowe z funkcją chłodzenia. Do istotnych cech regałów chłodniczych należy również możliwość ustawiania ich w ciągi tak, żeby stworzyć całą alejkę.

 

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Atrakcyjne regały chłodnicze

Najważniejszą funkcją regałów chłodniczych jest zachowywanie świeżości produktów w nich przechowywanych, a także ich atrakcyjna prezentacja. Od sposobu, w jaki towary na półkach są wyeksponowane zależy bowiem, czy klienci będą zainteresowani ch kupnem. Ważna jest przy tym nie tylko organizacja produktów, ale także kształt półek, na których stoją i oświetlenie zastosowane w witrynie chłodniczej. Półki powinny być usytuowane tak, żeby sięganie po towar było wygodne, a oświetlenie eksponowało ich etykiety. Warto też zwracać uwagę na to, z jakich materiałów wykonane są urządzenia chłodnicze i od jakich producentów pochodzą. Do najbardziej cenionych należą: IGLOO, Hendi czy Bartscher. W asortymencie tych marek znajdują się różnego rodzaju urządzenia chłodnicze, także te przeznaczone do specjalnego typu produktów: owoców i warzyw, napojów czy gotowych przekąsek. Wybierać można również spośród otwartych witryn chłodniczych i tych z drzwiami: przesuwnymi lub otwieranymi.

Energooszczędne regały chłodnicze

Bardzo ważną cechą regałów chłodniczych jest również energooszczędność. Nie sposób wyobrazić sobie funkcjonowanie sklepów z żywnością bez urządzeń chłodniczych, ale ponieważ są to sprzęty zużywające sporo energii, mogą windować rachunki za elektryczność. Energooszczędne modele pozwala na zminimalizowanie tych kosztów, bez utraty walorów ekspozycyjnych. Dlatego warto decydować się na zakup nowoczesnych regałów chłodniczych.