Sprzęt do obróbki termicznej żywności

Produktów: 1094

Przygotowywane dla gości w restauracji potrawy z reguły trzeba poddać odpowiedniej obróbce termicznej. W lokalach gastronomicznych używa się w tym celu różnych specjalistycznych urządzeń. Dzięki nim proces smażenia, pieczenia czy gotowania przebiega szybko i efektywnie, a samo jedzenie zachowuje swoje wartości odżywcze. W tej kategorii produktów znajdziesz zarówno uniwersalny sprzęt umożliwiający preparowanie rozmaitych dań, jak i specjalistyczny sprzęt przeznaczony do wytwarzania konkretnej potrawy (np. frytek, pączków, hot-dogów).

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Lista produktów w kategorii "Obróbka termiczna"

Uniwersalne urządzenia grzewcze

Zlokalizowaną w lokalu gastronomicznym kuchnię w pierwszej kolejności trzeba wyposażyć w wielozadaniowe urządzenia służące do obróbki termicznej żywności. Przy pieczeniu  potraw znakomicie sprawdzą się kuchnie gastronomiczne i kuchenki mikrofalowe., a także piece konwekcyjne, które gwarantują równomierne opiekanie mięsa i innych składników dań ze wszystkich stron. Przyrządzone w ten sposób posiłki cechują się wyśmienitym smakiem oraz bogatymi walorami odżywczymi – to ostatnie odnosi się zwłaszcza do żywności obrobionej termicznie za pomocą urządzeń do gotowania w niskich temperaturach. Przy smażeniu potraw dla większej liczby osób można z powodzeniem wykorzystywać patelnie elektryczne i gazowe. Warto zwrócić uwagę również na  bemary gastronomiczne oraz płyty i witryny grzewcze, Podgrzane przy ich użyciu potrawy na długo zachowują swój znakomity smak oraz aromat, a także wysoką temperaturę. Naszym klientom oferujemy jedynie solidny i wytrzymały, przeznaczony do wieloletniego użytkowania sprzęt renomowanych producentów artykułów gospodarstwa domowego.

Specjalistyczny sprzęt gastronomiczny

Niektóre rodzaje potraw wymagają przygotowywania przy wykorzystaniu specjalnie dedykowanych im urządzeń. Płyty grillowe oraz kontakt grille zapewnią gościom możliwość delektowania się pysznie przyrządzonymi daniami mięsnymi i warzywnymi, a frytkownice i gofrownice sprawią, że miłośnicy posiłków typu fast food będą zachwyceni smakiem zaserwowanych im frytek i gofrów. W naszej ofercie dostępne są również naleśnikarki oraz smażalniki do pączków. To profesjonalny sprzęt, za sprawą którego będziesz w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wybrednych sympatyków tych potraw.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia do obróbki termicznej wyróżniają się funkcjonalnością i wytrzymałością. Pomimo wysokiego zaawansowania technologicznego konstrukcji ich obsługa nie jest skomplikowana. W zależności od modelu zasilane są one albo gazowo, albo elektrycznie.