Wagi sklepowe

Produktów: 47

Wagi sklepowe to niezbędny element wyposażenia sklepów spożywczych, mięsnych i innych placówek handlowych. W naszej ofercie znajduje się wiele modeli wag sklepowych - między innymi wagi proste, wagi kalkulacyjne, wagi platformowe. Prezentujemy wysokiej jakości wagi z przejrzystym wyświetlaczem. Poszczególne modele różnią się wymiarami, zakresem ważenia i dostępnymi funkcjami. Wszystkie modele są łatwe w obsłudze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Profesjonalne wyposażenie obiektu jest podstawą każdej poprawnie funkcjonującej działalności. Nie inaczej prezentuje się sytuacja we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych, marketach czy niewielkich warzywniakach. Odpowiedni sprzęt nie tylko ułatwia pracę obsłudze, ale także wpływa na pozytywne doświadczenia gości lub klientów. Wagi sklepowe znajdują swoje zastosowanie w szerokim spektrum placówek handlowych, ponieważ dostępnych jest mnóstwo zróżnicowanych modeli. Asortyment naszego sklepu jest bogaty, przez co niezwykle łatwo znaleźć upragniony sprzęt. Wagi kalkulacyjne podają ciężar produktów z należytą dokładnością i jednocześnie przeliczają ich cenę według ustalonej stawki, więc sprawdzają się w marketach i sklepach spożywczych. Wagi precyzyjne odgrywają natomiast istotną rolę tam, gdzie każdy gram ma znaczenie. Jeśli dostrzegasz zastosowanie tego rodzaju wyposażenia sklepów spożywczych, mięsnych lub innych placówek, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Elektroniczne wagi sklepowe z legalizacją

Waga sklepowa to nieodłączny element każdej lady sprzedażowej. W zależności od specyfiki sprzedawanych w danym miejscu produktów może zmieniać się jej rozmiar, zakres ciężaru czy liczba funkcji. Bezwzględnie wszystkie modele od renomowanych producentów gwarantują jednak precyzję pomiaru oraz intuicyjność obsługi. Elektroniczne wagi sklepowe wzbogacone o przejrzysty wyświetlacz LCD są użyteczne, ponieważ korzystanie z nich nie stanowi dla nikogo najmniejszego problemu. Ta cecha okazuje się szczególnie istotna w przypadku samoobsługowych wag kalkulacyjnych ustawionych nieopodal regałów z warzywami, owocami lub słodkościami. Dostępne są zarówno urządzenia zasilane sieciowo, jak i za pomocą wydajnych akumulatorów, aby jeszcze łatwiej dopasować produkt do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

 

Wagi magazynowe stanowią pewnego rodzaju przeciwieństwo dla wag precyzyjnych. Niejednokrotnie zakres ważenia sięga nawet 200 kg, dzięki czemu znajdują swoje zastosowanie w warunkach magazynowych. W procesie ważenia pomagają ruchomy wyświetlacz, wodoodporna klawiatura oraz szalka o satysfakcjonujących wymiarach.

Czy waga sklepowa z legalizacją to konieczność?

Każda waga, która niejako uczestniczy w obrocie handlowym, musi posiadać ważną legalizację. Jej potwierdzeniem najczęściej staje się naklejka wzbogacona o szereg praktycznych z punktu widzenia jednostek administracji państwowej. Znajdują się na niej między innymi:

  • klasa dokładności,
  • znak metrologiczny,
  • Certyfikat Europejski,
  • numer jednostki notyfikowanej,
  • rok legalizacji oraz produkcji urządzenia.

Wagi sklepowe z legalizacją to gwarancja precyzyjnego pomiaru. Mają one zapobiegać oszustwom wobec konsumentów. Jeśli prowadzisz swoją działalność, pamiętaj o zakupie odpowiedniego sprzętu. Aby znaleźć profesjonalne i całkowicie legalne modele odznaczające się niezawodnością, zwróć uwagę na oferowane przez nas produkty.