Meble nierdzewne do gastronomii

Produktów: 4095

W wyposażeniu tak istotnego dla funkcjonowania całej restauracji pomieszczenia, jakim jest kuchnia, poza standardowym sprzętem gastronomicznym i akcesoriami kuchennymi trzeba wziąć pod uwagę konieczność zakupu odpowiednich mebli nierdzewnych. To profesjonalny sprzęt, który dzięki swojej wytrzymałości i odporności na korozję będzie służył przez wiele lat. Na zrobionych z najwyższej jakości materiałów stołach roboczych przygotujesz posiłki dla gości. Z kolei w szafkach i na regałach przechowasz żywność oraz naczynia kuchenne w optymalnych, higienicznych warunkach.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Lista produktów w kategorii "Meble ze stali nierdzewnej"

Stoły i szafki

Twoi kucharze do przygotowywania potraw potrzebują profesjonalnych stołów, z odpornymi na oddziaływanie rozmaitych, szkodliwych czynników (np. wysokiej temperatury albo środków chemicznych) blatami. Ich różnorodne modele, różniące się między sobą rozmiarami oraz kolorystyką, dostępne są w naszym sklepie. Większość z nich wyposażona jest w praktyczną dolną półkę, a niektóre posiadają dodatkowo szuflady do przechowywania akcesoriów kuchennych oraz jedno- lub dwukomorowe zlewy. Nie zajmują one zbyt wiele miejsca, w zależności od wybranego egzemplarza, można go umieścić przy ścianie lub na środku pomieszczenia. Żadna profesjonalna jadłodajnia nie może też obyć się bez funkcjonalnych szaf magazynowych i przelotowych z praktycznymi, przesuwanymi drzwiczkami. To meble przystosowane do przechowywania garnków, talerzy i sztućców oraz innych niezbędnych w kuchni przedmiotów. Niektóre szafki idealnie sprawdzają się też w trakcie przekazywania naczyń z kuchni do zmywalni oraz w odwrotnym kierunku. Oferujemy również zakup nierdzewnych regałów i półek wiszących, doskonale nadających się do magazynowania produktów żywnościowych, a także różnych elementów wyposażenia restauracji.

Inne akcesoria

W restauracyjnej kuchni, gdzie nieustannie przygotowuje się różne potrawy, niezbędny okazuje się zazwyczaj system sprawnego odprowadzania oparów pochodzących z gotowania, pieczenia czy smażenia. To zadanie doskonale spełniają okapy centralne i ścienne, które gwarantują odpowiednią wentylację pomieszczenia. Niektóre meble można również samodzielnie skonstruować, wykorzystując w tym celu specjalistyczne nadstawki gastronomiczne. Kupisz je u nas w dwóch wersjach – neutralnej oraz grzewczej. Dzięki tej drugiej przyrządzone wcześniej danie przez dłuższy czas zachowuje wysoką temperaturę. Nadstawki w razie potrzeby można złożyć i schować w wybranym miejscu. Pozwalają one zatem na optymalne wykorzystanie przestrzeni roboczej.