Kosze do zmywarek gastronomicznych

Produktów: 84

Jako właściciel lokalu gastronomicznego z pewnością posiadasz sprzęt służący do zmywania naczyń i akcesoriów kuchennych. Jego doskonałym uzupełnieniem będą kosze do zmywarek. To akcesoria wykonane z odpornego na uszkodzenia tworzywa ABS. W naszym sklepie znajdziesz także funkcjonalne i bardzo przydatne kosze na szklanki, które posiadają zabezpieczenie przed ich przypadkowym wypadnięciem. Dzięki temu, nie będziesz musiał martwic się o to, że Twoje naczynia ze szkła, wypadną i stłuką się w czasie ich mycia lub transportu. W naszej ofercie znajdziesz także kosze do zmywarek w wersji stacjonarnej, które możesz umieścić w wybranym miejscu w kuchni lub w zmywalni.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie
Kosz do szkła
Kosz do szkła

54,54 zł56,81 zł

Oszczędzasz 4%

Wysyłamy w 24 godziny

Kosz do talerzy
Kosz do talerzy

47,36 zł49,34 zł

Oszczędzasz 4%

Wysyłamy w 24 godziny

Mycie naczyń wymaga ich szybkiego oraz łatwego gromadzenia w zmywarce. Do tego celu służą przydatne w każdej kuchni kosze do zmywarek, które zamówisz za pośrednictwem naszej strony internetowej. Możesz zdecydować się na te wykonane z tworzyw sztucznych, idealnie nadające się do transportu szklanek, a także innych przyborów kuchennych o bardzo małej średnicy. W naszym asortymencie sklepowym znajdziesz następujące kosze:

  • kosze do mycia tac,
  • kosze na szklanki,
  • kosze do mycia sztućców,
  • kosze na talerze,
  • kosze z bolcami,
  • kosze uniwersalny.

Funkcjonalne kosze do zmywarek – niezbędne w każdej kuchni 

Posiadając kosze do zmywarek możesz być spokojny, że proces mycia znajdujących się w nich przyborów kuchennych przebiegnie w sposób bezpieczny. To gwarancja idealnej czystości wszystkich mytych przedmiotów. Polecane przez nas kosze  posiadają wymagane atesty i certyfikaty, zgodne z dyrektywami UE oraz przepisami Sanepidu.