Witryna piekarnicza PIANO

Benler
Cena netto: 6 000 zł
7 380 złw tym VAT
Model:

Wybrany model

Witryna piekarnicza PIANO 1000 - 6 000 zł (netto)

Ilość szt.

Numer artykułu: 002312

Producent: Benler, Produkt dostępny od: czerwiec 2015

Ocena produktu: 4.8
Na podstawie 3 opinii
Dostawa od: 184,50 zł
Dostarczamy w 3-4 tygodnie
1 rok gwarancji

Tagi: #lada piekarnicza

Opis produktu

Dyspenser do serwetek model 41 Stöckel Model 41

 

Zachodnie rozwiązania łączące inżynierię przemysłową z psychologią sprzedaży w końcu dotarły na polski rynek. Sprzedawaj swoje wyroby bezpośrednio przez ladę piekarniczą PIANO, oszczędzając miejsce i prowokując do impulsywnych zakupów. Zapomnij o ograniczeniach i zamów witrynę piekarniczą robioną na wymiar.

 

Proponujemy Państwu nowoczesną i elegancką witrynę piekarniczą PIANO zaprojektowaną i produkowaną przez firmę BenLER. Aby zapewnić jak najlepszą ekspozycję Twoich pączków, bułek, drożdżówek i innych wyrobów zastosowaliśmy najlepsze oświetlenie LEDowe piekarnicze dostępne na rynku oraz dobraliśmy optymalny kąt nachylenia półek. Zastosowaliśmy hartowane szkło oraz blaty z laminatami o podwyższonej trwałości, co zwiększyło odporność witryny na potencjalne uszkodzenia związane z codziennym użytkowaniem. Lada piekarnicza PIANO wykonana została z niemieckich komponentów wysokiej jakości. Przetestowaliśmy jej trwałość i funkcjonalność zarówno na rynku polskim jak i niemieckim.

 

Dzięki temu, że witrynę projektowaliśmy w ścisłej współpracy z naszymi Klientami z Polski i Niemiec, badając ich potrzeby i oczekiwania, zadbaliśmy również o ergonomiczne rozwiązania dla obsługi. Witryna piekarnicza PIANO jest wyposażona w podstawę pod kasę fiskalną, podgrzewacz elektryczny na wodę do noża, szufladę pod kasę, solidny nóż na papier w rolce oraz posiada dużą przestrzeń magazynową z tyłu urządzenia. Uchylna przednia szyba znacznie ułatwia czyszczenie.

 

WYMIARY:

MODEL Wysokość [mm] Głębokość (bez poręczy) [mm] Szerokość [mm]
Witryna piekarnicza PIANO 1000 1200 980 1000
Witryna piekarnicza PIANO 2000 1200 980 2000
Witryna piekarnicza PIANO 3000 1200 980 3000
Witryna piekarnicza PIANO 4You 1200 980 na wymiar

 

SPECYFIKACJA URZĄDZENIA:

 • Wykonane z niemieckich komponentów,
 • Kolorystyka frontu i boków do wyboru,
 • Uchylna przednia szyba ułatwiająca czyszczenie,
 • Hartowane szyby,
 • Dodatkowa półka ekspozycyjna z własnym oświetleniem LED,
 • Podstawa pod kasę fiskalną,
 • Podgrzewacz elektryczny na wodę do noża,
 • Szuflada pod kasę,
 • Solidny nóż na papier w rolce,
 • Duża przestrzeń magazynowa.

 

Oferujemy również produkowany przez nas regał piekarniczy VIRTUOSO. Zobacz także pełną listę urządzeń i akcesoriów do wyposażenia piekarni i cukierni.

Pliki do pobrania (1)
Opinie kupujących
 • Jak oceniasz ten produkt?
Reklamacje i gwarancja

Reklamacje

Jeżeli Twój produkt został uszkodzony w trakcie transportu, posiada wadę fabryczną lub jest niezgodny ze złożonym zamówieniem, masz prawo go reklamować. Nasz zespół postara się jak najszybciej pomóc przy powstałej sytuacji.

więcej informacji

Gwarancja

Wszystkie produkty dostępne w sklepe benler.pl są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta. Okres gwarancyjny w zależności od producenta wynosi od 12 miesięcy do 5 lat. Istnieje również możliwość rozszeżenie gwarancji na wybrane przedmioty.

więcej informacji

Inne produkty w tej kategorii

Klienci, którzy oglądali ten produkt, oglądali również