Witryna piekarnicza PIANO

kod produktu: 002312, producent: Benler

9 760,00 zł netto
12 004,80 zł brutto
Model:

Wybrany model

Witryna piekarnicza PIANO 1000 - 9 760,00 zł (netto)

Ilośćszt.

Dostawa od: 121,77 zł

Produkcja na zamówienie

Ocena produktu: 4.8
Na podstawie 3 opinii
Skontaktuj się z nami
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

telefon: (+48) 696 893 705

pn.- pt. 9:00 do 17:00

Tagi:#lada piekarnicza

Opis produktu

Witryna piekarnicza PIANO

Zachodnie rozwiązania łączące inżynierię przemysłową z psychologią sprzedaży w końcu dotarły na polski rynek. Sprzedawaj swoje wyroby bezpośrednio przez ladę piekarniczą PIANO, oszczędzając miejsce i prowokując do impulsywnych zakupów. Zapomnij o ograniczeniach i zamów witrynę piekarniczą robioną na wymiar.

 

Proponujemy Państwu nowoczesną i elegancką witrynę piekarniczą PIANO zaprojektowaną i produkowaną przez firmę BenLER. Aby zapewnić jak najlepszą ekspozycję Twoich pączków, bułek, drożdżówek i innych wyrobów zastosowaliśmy najlepsze oświetlenie LEDowe piekarnicze dostępne na rynku oraz dobraliśmy optymalny kąt nachylenia półek. Zastosowaliśmy hartowane szkło oraz blaty z laminatami o podwyższonej trwałości, co zwiększyło odporność witryny na potencjalne uszkodzenia związane z codziennym użytkowaniem. Lada piekarnicza PIANO wykonana została z niemieckich komponentów wysokiej jakości. Przetestowaliśmy jej trwałość i funkcjonalność zarówno na rynku polskim jak i niemieckim.

 

Dzięki temu, że witrynę projektowaliśmy w ścisłej współpracy z naszymi Klientami z Polski i Niemiec, badając ich potrzeby i oczekiwania, zadbaliśmy również o ergonomiczne rozwiązania dla obsługi. Witryna piekarnicza PIANO jest wyposażona w podstawę pod kasę fiskalną, podgrzewacz elektryczny na wodę do noża, szufladę pod kasę, solidny nóż na papier w rolce oraz posiada dużą przestrzeń magazynową z tyłu urządzenia. Uchylna przednia szyba znacznie ułatwia czyszczenie.

 

WYMIARY:

Model

Głębokość (bez poręczy)

Witryna piekarnicza PIANO 1000

980

Witryna piekarnicza PIANO 2000

980

Witryna piekarnicza PIANO 3000

980

Witryna piekarnicza PIANO 4You

980

Pliki do pobrania
Opinie kupujących
  • Jak oceniasz ten produkt?