Witryna piekarnicza PIANO

Cena netto: 6 000 zł brutto: 7 380 zł

 

Witryna piekarnicza PIANO 1000 - 6 000 zł (netto)

Zadzwoń do nas
+48 696 893 705

Wyślij wiadomość
sprzedaz@benler.pl

(3 ocen)
Model:

Numer katalogowy: 002312

Producent: Benler

Gwarancja: 1 rok

Dostępność: Wysyłamy w 3-4 tygodnie  


 

Zachodnie rozwiązania łączące inżynierię przemysłową z psychologią sprzedaży w końcu dotarły na polski rynek. Sprzedawaj swoje wyroby bezpośrednio przez ladę piekarniczą PIANO, oszczędzając miejsce i prowokując do impulsywnych zakupów. Zapomnij o ograniczeniach i zamów witrynę piekarniczą robioną na wymiar.

 

Proponujemy Państwu nowoczesną i elegancką witrynę piekarniczą PIANO zaprojektowaną i produkowaną przez firmę BenLER. Aby zapewnić jak najlepszą ekspozycję Twoich pączków, bułek, drożdżówek i innych wyrobów zastosowaliśmy najlepsze oświetlenie LEDowe piekarnicze dostępne na rynku oraz dobraliśmy optymalny kąt nachylenia półek. Zastosowaliśmy hartowane szkło oraz blaty z laminatami o podwyższonej trwałości, co zwiększyło odporność witryny na potencjalne uszkodzenia związane z codziennym użytkowaniem. Lada piekarnicza PIANO wykonana została z niemieckich komponentów wysokiej jakości. Przetestowaliśmy jej trwałość i funkcjonalność zarówno na rynku polskim jak i niemieckim.

 

Dzięki temu, że witrynę projektowaliśmy w ścisłej współpracy z naszymi Klientami z Polski i Niemiec, badając ich potrzeby i oczekiwania, zadbaliśmy również o ergonomiczne rozwiązania dla obsługi. Witryna piekarnicza PIANO jest wyposażona w podstawę pod kasę fiskalną, podgrzewacz elektryczny na wodę do noża, szufladę pod kasę, solidny nóż na papier w rolce oraz posiada dużą przestrzeń magazynową z tyłu urządzenia. Uchylna przednia szyba znacznie ułatwia czyszczenie.

 

WYMIARY:

MODEL Wysokość [mm] Głębokość (bez poręczy) [mm] Szerokość [mm]
Witryna piekarnicza PIANO 1000 1200 980 1000
Witryna piekarnicza PIANO 2000 1200 980 2000
Witryna piekarnicza PIANO 3000 1200 980 3000
Witryna piekarnicza PIANO 4You 1200 980 na wymiar

 

SPECYFIKACJA URZĄDZENIA:

  • Wykonane z niemieckich komponentów,
  • Kolorystyka frontu i boków do wyboru,
  • Uchylna przednia szyba ułatwiająca czyszczenie,
  • Hartowane szyby,
  • Dodatkowa półka ekspozycyjna z własnym oświetleniem LED,
  • Podstawa pod kasę fiskalną,
  • Podgrzewacz elektryczny na wodę do noża,
  • Szuflada pod kasę,
  • Solidny nóż na papier w rolce,
  • Duża przestrzeń magazynowa.

 

Oferujemy również produkowany przez nas regał piekarniczy VIRTUOSO. Zobacz także pełną listę urządzeń i akcesoriów do wyposażenia piekarni i cukierni.