Regał na pieczywo Virtuoso

kod produktu: 002838, producent: Benler

4 830,00 zł  netto (cena katalogowa)
4 443,60 zł netto-8%
5 465,63 zł brutto5 940,90 zł
Ilośćszt.

Dostawa od: 129,15 zł

Chwilowo niedostępny

Ocena produktu: 5.0
Na podstawie 1 opinii
Skontaktuj się z nami
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

telefon: (+48) 696 893 705

pn.- pt. 9:00 do 17:00

Opis produktu

Regał na pieczywo Virtuoso

Regał na pieczywo Virtuoso wyprodukowany przez BenLER z materiałów najwyższej jakości to propozycja dla piekarzy chcących w atrakcyjny sposób zaprezentować swoje pieczywo, podkreślić jego wysoką jakość i pracować z urządzeniem wygodnym w obsłudze.

Regał piekarniczy Virtuoso posiada innowacyjną konstrukcję, zapewniającą mu lekkość  i mobilność oraz pozwalającą na doskonałą ekspozycję pieczywa. Ten regał na pieczywo posiada również większą powierzchnię ekspozycyjną niż inne rozwiązania dostępne na rynku, dzięki większej głębokości sięgającej 70 cm.

Efektem naszej współpracy z polskimi i niemieckimi ekspertami jest  regał piekarniczy cechujący się ergonomią, wygodą użytkowania oraz wysoką jakością materiałów. Pod regałem znajduje się pojemna szafka, natomiast blaty wykonane zostały z laminatu o podwyższonej wytrzymałości. Przeszklone miejsce do wysypywania bułek pozwala na ich doskonałą ekspozycję, znacznie lepszą, niż w przypadku zastosowania koszy.

Najlepsze dostępne na rynkuoświetlenie piekarnicze LED podkreśla barwę świeżego i chrupiącego pieczywa. Półki z litego drewna dębowego wraz z metalowym stelażem sprawiają, że regał wygląda bardzo elegancko. Zastosowaniewysokiej jakości naturalnych materiałów zwraca uwagę na  świeżość prezentowanych produktów i przekłada się na ich lepsze postrzeganie.

Jest to jedyny regał piekarniczy na rynku, łączący doskonałą ekspozycję towaru z ergonomicznymi, przemyślanymi rozwiązaniami.

WYMIARYWysokość [mm]Głębokość  [mm]Szerokość [mm]
Regał na pieczywo VIRTUOSO
2120700920

SPECYFIKACJA FUNKCJONALNA:

  • Wykonanie z komponentów wysokiej jakości,
  • Lekka konstrukcja zapewniająca mobilność,
  • Profesjonalne, piekarnicze oświetlenie LED,
  • Przeszklone miejsce pod bułki,
  • Półki z litego drewna,
  • Duża przestrzeń ekspozycyjna.

Zobacz również produkowaną przez nas witrynę piekarniczą PIANO, a także wiele innych regałów piekarniczych.

Opinie kupujących
  • Jak oceniasz ten produkt?