Regał na pieczywo Virtuoso

Cena netto: 3 900 zł 4 200 zł  brutto: 4 797 zł 5 166 zł
8% taniej

Zadzwoń do nas
+48 696 893 705

Wyślij wiadomość
sprzedaz@benler.pl

(1 ocen)

Numer katalogowy: 002838

Producent: Benler

Gwarancja: 1 rok

Dostępność: Niedostępny  

-8%

 

Regał na pieczywo Virtuoso wyprodukowany przez BenLER z materiałów najwyższej jakości to propozycja dla piekarzy chcących w atrakcyjny sposób zaprezentować swoje pieczywo, podkreślić jego wysoką jakość i pracować z urządzeniem wygodnym w obsłudze.

 

Regał piekarniczy Virtuoso posiada innowacyjną konstrukcję, zapewniającą mu lekkość  i mobilność oraz pozwalającą na doskonałą ekspozycję pieczywa. Ten regał na pieczywo posiada również większą powierzchnię ekspozycyjną niż inne rozwiązania dostępne na rynku, dzięki większej głębokości sięgającej 70 cm.

 

Efektem naszej współpracy z polskimi i niemieckimi ekspertami jest  regał piekarniczy cechujący się ergonomią, wygodą użytkowania oraz wysoką jakością materiałów. Pod regałem znajduje się pojemna szafka, natomiast blaty wykonane zostały z laminatu o podwyższonej wytrzymałości. Przeszklone miejsce do wysypywania bułek pozwala na ich doskonałą ekspozycję, znacznie lepszą, niż w przypadku zastosowania koszy.

 

Najlepsze dostępne na rynku oświetlenie piekarnicze LED podkreśla barwę świeżego i chrupiącego pieczywa. Półki z litego drewna dębowego wraz z metalowym stelażem sprawiają, że regał wygląda bardzo elegancko. Zastosowanie wysokiej jakości naturalnych materiałów zwraca uwagę na  świeżość prezentowanych produktów i przekłada się na ich lepsze postrzeganie.

 

Jest to jedyny regał piekarniczy na rynku, łączący doskonałą ekspozycję towaru z ergonomicznymi, przemyślanymi rozwiązaniami.

 

WYMIARY Wysokość [mm] Głębokość  [mm] Szerokość [mm]
Regał na pieczywo VIRTUOSO
2120 700 920

 

SPECYFIKACJA FUNKCJONALNA:

  • Wykonanie z komponentów wysokiej jakości,
  • Lekka konstrukcja zapewniająca mobilność,
  • Profesjonalne, piekarnicze oświetlenie LED,
  • Przeszklone miejsce pod bułki,
  • Półki z litego drewna,
  • Duża przestrzeń ekspozycyjna.

 

Zobacz również produkowaną przez nas witrynę piekarniczą PIANO, a także wiele innych regałów piekarniczych.

regał piekarniczy

,

regał na pieczywo

,

piekarnia

,

cukiernia

,

witryna piekarnicza

,

benler