Zmywarki uniwersalne

Produktów: 15

Poszukując nowoczesnego sprzętu do swojej restauracji, kawiarni lub firmy cateringowej, powinieneś poznać oferowane przez nas zmywarki uniwersalne. To urządzenia, które posiadają wiele zalet. Są dostosowane do każdego rodzaju prowadzonej działalności. Polecane zmywarki uniwersalne, które zamówisz za pośrednictwem naszej strony internetowej, sprawdzą się w profesjonalnych kuchniach. To sprzęt idealnie przystosowany do codziennego mycia dużych ilości talerzy, sztućców, a także wyrobów ze szkła czy pojedynczych elementów w postaci garnków bądź patelni. Wybierając zmywarki uniwersalne z naszego sklepu internetowego, otrzymujesz sprzęt umożliwiający Ci optymalne dozowanie płynu myjącego i nabłyszczającego, dzięki czemu kontrolujesz zużycie posiadanych przez siebie detergentów. To urządzenia, które spełniają wiele funkcji i posiadają kilkustopniowe programy, umożliwiające mycie i płukanie w kilku zakresach temperatur, dostosowanych do rodzaju i intensywności zabrudzeń. Zmywarki uniwersalne z naszego sklepu są zabezpieczone gwarancją producenta.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie
Zmywarka E500D LPR
Nowość
Zmywarka E500D LPR

9 685,87 zł12 417,77 zł

Oszczędzasz 22%

Dostarczamy w 6-8 dni

Oferowane przez nas zmywarki uniwersalne to urządzenia bardzo nowoczesne w technologii działania. Są wyposażone w wyświetlacz elektroniczny, który umożliwi ich sprawną i bezproblemową obsługę przez wszystkie osoby zatrudnione w Twojej profesjonalnej kuchni. Doskonały system utrzymujący stałe ciśnienie i temperaturę podczas płukania, gwarantuje, że wszystkie naczynia, szklanki czy sztućce będą perfekcyjnie czyste, a na ich powierzchni nie będą gromadzić się żadne osady czy resztki detergentów. Polecane przez nas zmywarki uniwersalne mogą mieć wbudowaną funkcję stand-by oszczędzającą energię. Polecane klientom naszego sklepu internetowego zmywarki uniwersalne zaskoczą Cię swoją funkcjonalnością, a także łatwością czyszczenia. To sprzęt, który idealnie sprawdzi się w rożnej wielkości gastronomii, obsługującej przyjęcia okolicznościowe.

Zainwestuj w doskonałe zmywarki uniwersalne

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór takich urządzeń, jak zmywarki uniwersalne. To sprzęt, który powinien znaleźć się w Twojej kuchni restauracyjnej, ponieważ gwarantuje on perfekcyjne oczyszczanie zastawy stołowej oraz innych przyborów służących do przygotowania oraz serwowania wybranych dań. Możesz zdecydować się na następujące urządzenia:

  • zmywarka podblatowa,
  • zmywarka uniwersalna elektroniczna,
  • zmywarka do naczyń stołowych z pompką spustową,
  • zmywarka z dozownikiem płynu myjącego,
  • zmywarka do naczyń sterowana elektromechanicznie z dozownikiem detergentu i pompą spustową,
  • zmywarka do filiżanek sterowana manualnie,
  • zmywarka uniwersalna z dozownikiem płynu myjącego i pompą zrzutową,
  • zmywarka do naczyń sterowana elektromechaniczne z dozownikiem detergentu.

Polecane przez nasz sklep internetowy zmywarki są wykonane z doskonałej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, a także intensywną eksploatacją.

Przekonaj się, że nasze zmywarki uniwersalne, to sprzęt godny polecenia każdemu restauratorowi

Jeśli zależy Ci na posiadaniu odpowiedniej jakości sprzętu, powinieneś wybrać zmywarki uniwersalne elektroniczne, które mogą posiadać zamontowaną pompę zrzutową. U restauratorów obsługujących dużą ilość gości, rewelacyjnie sprawdzi się zmywarka do naczyń stołowych, a także zmywarka sterowana elektronicznie z funkcjonalnym dozownikiem detergentu. Umożliwiamy Ci także zamówienie z naszego sklepu praktycznych zmywarek podblatowych, które idealnie wkomponują się w przestrzeń zmywalni i będą tworzyć z nią spójną aranżację. Wielkim atutem oferowanych przez nas zmywarek uniwersalnych do naczyń jest ich bardzo prosta i wygodna obsługa. To urządzenia wyposażone w kosz na naczynia, pojemnik na sztućce, a także kosz uniwersalny. Posiadają one drzwiczki, które zostały skonstruowane w taki sposób, aby nie ulegały odkształceniom i deformacji.  To wysokiej jakości wyroby od renomowanych producentów.