Arete Bistro Szczecin - modernizacja ciągu sprzedażowego

Z przyjemnością prezentujemy Ci galerię zdjęć przedstawiającą efekt naszej pracy w Arete Bistro. Nasi specjaliści wykonali w lokalu modernizację ciągu sprzedażowego oraz ciągu kawiarnianego. Wykonywane przez nas prace były ściśle konsultowane i dyskutowane z inwestorem, aby uwzględnić jego potrzeby i wspólnie opracować najlepsze rozwiązanie.

 

To co widzisz, to efekt końcowy, który poprzedzają jednak wykonywane przez nas prace przy doborze materiałów oraz przy tworzeniu koncepcji. Naszym zamiarem było, aby połączyć estetyczny wygląd ciągu z jego funkcjonalnością. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu przy tworzeniu podobnych inwestycji, zrealizowaliśmy w stu procentach stawiane przed nami założenia.

 

Jesteś w Szczecinie? Zachęcamy do przekonania się o wyjątkowości Arete Bistro na własne oczy! Lokal znajduje się w centrum biznesowym Piastów Office Center przy al. Piastów 30 w Szczecinie.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z pełną listą naszych realizacji. Znajdują się tam sklepy piekarnicze, kawiarnie, restauracje i inne lokale gastronomiczne. Wiele z nich zrealizowaliśmy od A do Z - począwszy od wstępnego projektu, poprzez dobór mebli i urządzeń, aż po prace budowlane i wykończeniowe. Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Więcej dowiesz się w naszym dziale Benler Design.

Arete Bistro Szczecin - modernizacja ciągu sprzedażowegoArete Bistro Szczecin - modernizacja ciągu sprzedażowegoArete Bistro Szczecin - modernizacja ciągu sprzedażowegoArete Bistro Szczecin - modernizacja ciągu sprzedażowego