Bistro Artisan - Police

 

Jeśli zastanawiasz się, jak powinien wyglądać nowoczesny obiekt gastronomiczny, to z całą pewnością możemy Ci wskazać Bistro Artisan. Lokal ten znajduje się w Policach koło Szczecina. Ma on w sobie wszystko to, czego współcześnie oczekują klienci - przede wszystkim bogate menu produktów dla koneserów smaków, a wszystko to okraszone jest elegancko urządzonym wnętrzem.

 

Mieliśmy przyjemność kompleksowo zająć się realizacją tego obiektu. Warto zaznaczyć, że wszystkie prace były na bieżąco konsultowane i analizowane z inwestorem. Dzięki temu udało nam się wypracować satysfakcjonujące rozwiązania, których efektem było otwarcie nowoczesnego, pełnego nowatorskich rozwiązań lokalu gastronomicznego.

 

Rozpoczęliśmy od projektu technologicznego, który był wskazówką na dalsze etapy tej inwestycji. Zaprojektowaliśmy między innymi meble oraz cały rozkład wnętrza. Po wykonaniu projektu mebli, wyprodukowaliśmy je w naszej stolarni, dokładając starań, aby ich wykonanie było niezwykle dokładne.

 

Wybraliśmy również urządzenia gastronomiczne, które są niezbędne w takim lokalu jak bistro czy cukiernia. Dokonując wyboru sprzętu, kierowaliśmy się naszą wiedzą i doświadczeniem przy realizowaniu podobnych obiektów. Pomogło nam to wybrać urządzenia sprawdzone i trwałe, które pochodzą od cenionych producentów sprzętu dla gastronomii.

 

Kolejnym etapem był montaż mebli oraz urządzeń, który wykonywała nasza ekipa techniczna. W obiekcie wykonywaliśmy również prace budowlane oraz wykończeniowe. Po zakończeniu wszystkich czynności w obiekcie, z przyjemnością przekazaliśmy inwestorowi lokal przygotowany do oficjalnego otwarcia.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, jak również do odwiedzenia obiektu i skosztowania serwowanych tam przysmaków!

Bistro Artisan - PoliceBistro Artisan - PoliceBistro Artisan - PoliceBistro Artisan - PoliceBistro Artisan - Police