Kawiarnia 12 oz - Berlin

Z przyjemnością prezentujemy Wam efekt końcowy, jaki mogą podziwiać klienci kawiarni 12 oz w Berlinie. Lokal ten znany jest z serwowania wspaniałej kawy oraz innych drobnych przekąsek. Jednak o wiele przyjemniej jest spożywać "małą czarną" w eleganckim lokalu, z tego powodu zadbaliśmy także o odpowiednią "otoczkę".

 

We współpracy z naszym inwestorem uzyskaliśmy satysfakcjonujący efekt końcowy, który jest efektem naszej wielotygodniowej pracy. Na każdym etapie zadbaliśmy o każdy, nawet najmniejszy szczegół i dołożyliśmy wszelkich starań, aby wnętrze lokalu prezentowało się efektownie. Przy realizacji tej inwestycji wykorzystaliśmy naszą wiedzę i doświadczenie przy tworzeniu podobnych obiektów (zarówno na terenie Niemiec, jak i Polski).

 

Jednym z najważniejszych elementów tej inwestycji był dobór odpowiednich urządzeń oraz mebli. Warto zwrócić uwagę choćby na dokładnie i solidnie wykonany kontuar barowy, który był wykonywany zgodnie z projektem technologicznym. Korzystając z naszej wiedzy na temat specyfiki urządzeń gastronomicznych, dobraliśmy także wiele innego sprzętu, m. in. nowoczesne urządzenia chłodnicze czy urządzenia do zmywania.

 

Przy realizacji kawiarni 12 oz w Berlinie zadbaliśmy także o dokładne wykonanie mebli, począwszy od półek i szafek, po blaty do stolików kawiarnianych. W zakresie prac znalazły się także prace budowlane, m. in. wykonanie nowej posadzki epoksydowej, wykonanie instalacji wodnokanalizacyjnej i wentylacyjnej czy położenie płytek. Aby całość prezentowała się efektownie, dobraliśmy najnowocześniejsze oświetlenie LED.

 

Design by Otto von Berlin and Foto Credits Fizz Photography

Kawiarnia 12 oz - BerlinKawiarnia 12 oz - BerlinKawiarnia 12 oz - BerlinKawiarnia 12 oz - BerlinKawiarnia 12 oz - BerlinKawiarnia 12 oz - Berlin