Kawiarnia Ale Ciacho, Szczecin - sprzęt chłodniczy

W naszych realizacjach znajduje się wiele lokali gastronomicznych, w których za inwestycje byliśmy odpowiedzialni w całości. Znajdziesz tam piekarnie-cukiernie, kawiarnie, bary, restauracje oraz inne lokale oraz sklepy, gdzie zakres naszych prac obejmował zarówno projekt technologiczny, dobór mebli oraz urządzeń gastronomicznych, jak i prace budowlane.

 

W kawiarni "Ale Ciacho" w Szczecinie mieliśmy przyjemność dostarczyć sprzęt chłodniczy. Znajdująca się tam witryna cukiernicza została przez nas wybrana na podstawie naszej wiedzy dotyczącej niezawodnych urządzeń chłodniczych. Jest ona doskonale dopasowana do całości wnętrza lokalu. Znajdujące się w niej ciasta, torty oraz inne słodkości prezentują się znakomicie.

 

Bardzo gorąco zapraszamy do odwiedzenia lokalu, który znajduje się przy Placu Zwycięstwa w Szczecinie. Zobaczcie też zdjęcia. Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych naszych realizacji.

Kawiarnia Ale Ciacho, Szczecin - sprzęt chłodniczyKawiarnia Ale Ciacho, Szczecin - sprzęt chłodniczyKawiarnia Ale Ciacho, Szczecin - sprzęt chłodniczyKawiarnia Ale Ciacho, Szczecin - sprzęt chłodniczy