Palarnia kawy Qualia caffe

Qualia Caffe to nowoczesny lokal znajdujący się na szczecińskim prawobrzeżu. Możesz tam skosztować przepysznej kawy czy herbaty, przygotowywanej z pietyzmem przez profesjonalistów w branży. Znajdziesz tam zarówno znane marki, jak i wiele gatunków oryginalnej kawy przygotowywanej na miejscu. Jest to miejsce zarówno dla prawdziwych smakoszy, jak i dla tych, którzy chcieliby oderwać się od stereotypów i spróbować czegoś nowego.

 

Palarnia kawy Qualia Caffe to nie tylko wspaniała kawa i herbata, ale także efektownie wyglądające wnętrze. Na uwagę zasługuje elegancko wykonany kontuar barowy. Nasza firma miała przyjemność wykonać zarówno kontuar, jak i wiele innych elementów wnętrza. Wykonaliśmy także m. in. stoliki kawiarniane, wykorzystując do tego wysokiej jakości materiały produkcyjne.

 

Poza kontuarem i stolikami kawiarnianymi, wykonaliśmy także m. in. regał barowy oraz szafki i wyspy szafkowe. Na każdym etapie korzystaliśmy z naszej wiedzy i doświadczeń przy realizacji podobnych inwestycji. Oprócz tego, wszystkie prace były na bieżąco konsultowane z inwestorem, aby nie zaniedbać żadnego istotnego elementu. Współpraca przyniosła bardzo zadowalające efekty, co widać na poniższych fotografiach.

 

Warto dodać, że Qualia Caffe to nie tylko elegancki lokal z przepyszną kawą i herbatą. Firma zajmuje się także organizacją profesjonalnych szkoleń i kursów dla baristów. Jako wykonawca mebli dla tej inwestycji, dostarczyliśmy także profesjonalne stoły szkoleniowe dla przyszłych baristów. Przy produkcji wszystkich wykonywanych przez nas mebli, zadbaliśmy o każdy szczegół, aby całość prezentowała się efektownie i oddawała klimat tego lokalu.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego lokalu. Zobacz także wiele innych naszych realizacji, w których zadbaliśmy nie tylko o meble, ale także wykonywaliśmy projekt, dobieraliśmy sprzęt oraz wykonywaliśmy prace budowlane i montażowe.

Palarnia kawy Qualia caffePalarnia kawy Qualia caffePalarnia kawy Qualia caffePalarnia kawy Qualia caffePalarnia kawy Qualia caffePalarnia kawy Qualia caffe