Piec przelotowy do pizzy 3550TB10
kod produktu: 0035855, producent: Bartscher
Ilośćszt.
Niedostępny
Ocena produktu: 4.0
Na podstawie 2 opinii
Skontaktuj się z nami
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
telefon: (+48) 696 893 705
pn.- pt. 9:00 do 17:00
Tagi:#piece do pizzy
Opis produktu
Piec przelotowy do pizzy 3550TB10 Bartscher 2002200
Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym Tak
Analogowa kontrola termostatyczna Nie
Specyfikacja produktu
Kod producenta2002200
Zakres temperatury od 70 °C
Wersja taśmy transportowej kratka
Moc przyłączeniowa 3.5 kW
Szerokość wewnątrz 355 mm
Głębokość wewnątrz 770 mm
Częstotliwość 50 Hz
Materiał komory stal nierdzewna
Wysokość wewnątrz 85 mm
Funkcje piekarnika Grzałka górna / dolna
Przyłącze urządzenia Gotowe do podłączenia
Materiał wykonania Stal szlachetna
Wsad maks. Ø 32 cm
Kolor Stal szlachetna
Napięcie 230 V
Timer Nie
Zakres temperatury do 250 °C
Prędkość taśmyregulowana w 10-stopniowej skaliprędkość taśmy: ok. 2 do 12 minut
Oświetlenie wewnętrzne Nie
Ilość komór 1 szt.
Grzałka górna / dolna z osobną regulacją Tak
Szerokość 472 mm
Głębokość 1045 mm
Wysokość 395 mm