Projekt i wyposażenie piekarni-cukierni Kleszczewscy - Zielona Góra

Prezentujemy otwarty przez nas sklep piekarniczo-cukierniczy Kleszczewscy, który znajduje się w Zielonej Górze. Realizacja ta była obsługiwana kompleksowo - rozpoczynając od wstępnego projektu, poprzez wybór odpowiednich urządzeń, aż do montażu i otwarcia sklepu.

Jednym z kluczowych elementów było odpowiednie wykorzystanie przestrzeni sklepu i właściwe wykonanie wszystkich prac budowlanych. Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie w realizacji podobnych placówek gastronomicznych, zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania w zakresie wyposażenia sklepu w najwyższej jakości urządzenia.

Na uwagę zasługuje doskonała ekspozycja pieczywa, ciast i innych wyrobów cukierniczych. W tym celu zastosowano witryny cukiernicze, które są przeszklone ze wszystkich stron, zapewniając doskonałą widoczność eksponowanych produktów. W głębi sklepu znajduje się regał piekarniczy, który jest bardzo dobrze widoczny dla Klientów. Wszystkie produkty są odpowiednio oświetlone, dzięki zastosowaniu górnego oświetlenia.

Nad regałem umieściliśmy logo piekarni. Obok znajduje się tablica z aktualnymi promocjami. W drugiej części są wyraźnie wyeksponowane i widoczne dla klientów tablice przedstawiające menu sklepu. Całość jest odpowiednio dobrana pod względem stylistyki i kolorystyki, dzięki czemu lokal efektownie się prezentuje.

Końcowy efekt to zasługa odpowiednio wykonanego przez nas projektu, właściwego doboru urządzeń i sprzętu, właściwego wyboru elementów wizualnych i dekoracyjnych, a także profesjonalnego wykonania prac budowlanych i montażowych.

Projekt i wyposażenie piekarni-cukierni Kleszczewscy - Zielona GóraProjekt i wyposażenie piekarni-cukierni Kleszczewscy - Zielona GóraProjekt i wyposażenie piekarni-cukierni Kleszczewscy - Zielona GóraProjekt i wyposażenie piekarni-cukierni Kleszczewscy - Zielona GóraProjekt i wyposażenie piekarni-cukierni Kleszczewscy - Zielona Góra